Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir ana sınıfı tam gün mü? Anaokulu ders programı nasıl? Hangi eğitimler veriliyor? Hangi öğretim programları uygulanıyor? Sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

http://www.yalovabahcesehir.com/Anaokulu
Ilköğretim dersleri nelerdir? ilkokul ders anlatım siteleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
roofing navigate_next Bahçeşehir Anaokulu

Çocukların öğrenme ortamına; değiştirerek, hareket ederek ve etkin olarak katılmaları ilkemizdir.

Günlük programımız, çocuğa öğrenmenin sorumluluğunu taşımayı, düşünmeyi, görmeyi, analiz etmeyi, problem çözmeyi, teknolojiyi kullanmayı, anlamayı, iletişim kurmayı, yaratıcı olmayı, paylaşmayı, sırasını beklemeyi, işbirliği yapmayı ve tüm topluluğa katkıda bulunmayı öğreneceği fırsatlar yaratacak, planla-yap-hatırla çevrimi, küçük ve büyük grup çalışmaları şeklindedir.
En sevilen anaokulu
Öğrenciler okul ortamında, sözel, aritmetiksel, görsel, müzikal, bedensel niteliklerini ve içsel zekalarını geliştirecek eğitim köşeleri ile buluşurlar. Bireysel ve grup projeleri hazırlar, portfolyo sunumu yaparlar. İngilizce [half-day], bilgisayar, okuma-yazmaya hazırlık, satranç, bedensel estetik, halk oyunu, yaratıcı drama, müzik, orff eğitimi, resim ve beden eğitimi dallarında uzman eğitimcilerle buluşup yeteneklerini geliştirirler.

Öğrencilerimiz, bireysel gelişimlerinin eğitimciler ve psikolojik danışman tarafından takip edildiği, anne – babalarının gerçekçi bir şekilde bilgilendirildiği süreci yaşayarak okul olgunluğu kazanırlar.
En kaliteli anaokulu
Bahçeşehir Koleji Anaokulu’nda çocuklarımız kendilerine güvenmeyi, ifade etmeyi, bağımsız davranmayı, sorumluluk almayı, grupla çalışmayı öğrenir, her alanda gelişirler.

Hayal kurar, merak eder, keşfeder ve keyifle öğrenirler…

Öneriler
Video Blog