Robotik Projemiz Suyun Yolculuğu

Özel Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin katılacağı Suyun Yolculuğu temasıyla düzenlenen FLL First Logo Leage turnuvasına katılacak olan on kişilik öğrenci grubu T.C. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü nü ziyaret etti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826

› Robotik Projemiz Suyun Yolculuğu ›

Robotik Projemiz Suyun Yolculuğu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren kapalı yüzme havuzumuzda Özel Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin katılacağı, "Suyun Yolculuğu" temasıyla düzenlenen FLL (First Lego Leage) turnuvasına katılacak olan on kişilik öğrenci grubumuza;

Yüzme havuzunda, su nedir? Suyun fiziksel ve kimyasal özellikleri, elektriksel iletkenlik, suyun halleri, biyolojik işlevleri, doğada su, su kaynakları ve Birleşmiş Milletler su gerçekleri, fiziksel ve kimyasal arıtma sistemleri konusunda bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Özel Yalova Bahçeşehir Koleji FLL Turnuvası Takım Koçu Murat AYILMAZ "İl Müdürümüz Sayın Metin KAPLAN’a, Özel Yalova Bahçeşehir Koleji Kurucusu Mesut ACAR’a, Tunurva Danışman’ı Sayın Fırat İREZ’e ve  Robothavuz personeline teşekkür ederiz. Takım öğrencilerimiz suyun yolculuğu konusunda verimli bir çalışma gerçekleştirdiler" dedi.

İl Müdürümüz Metin KAPLAN "geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza her türlü desteği her zaman vermeye hazırız. Üç yıldır faaliyette olan havuzumuzda suyun yolculuğu, hijyeni konusunda taviz vermeden devamlı takip ve kontroller ile Yalova’mıza bu hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. FLL turnuvasında katılacak olan takıma başarılar dilerim" dedi.

Ülke çapındaki başarılarıyla dikkat çeken Legoların Efendileri Robotik Takımı'nı tebrik eden Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR ;

"çağımızın hızla gelişmekte olan araçları robotlar ve programlanabilen makineler konusunda yeteneklerinizi artırmanızı bekliyor ve başarılar diliyorum" dedi.

İndirilebilir dokümanlar.
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park