Yeşil Körfez Su Birliği Legoların Efendileri Tarafından Ziyaret Edildi

Robotik takımımız projeleri için veri toplamaya devam ediyor. Bu defa Yeşil Körfez Su Birliği tesislerini ve su kaynaklarını incelediler.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yeşil Körfez Su Birliği Legoların Efendileri Tarafından Ziyaret Edildi

› Yeşil Körfez Su Birliği Legoların Efendileri Tarafından Ziyaret Edildi ›

Yeşil Körfez Su Birliği Legoların Efendileri Tarafından Ziyaret Edildi

Yalova Bahçeşehir Koleji Robotik Takımı namı değer Legonun Efendileri hazırlandıkları FLL projesi için bilgi toplamaya devam ediyor. Bu seneki proje teması "Suyun Yolculuğu" başlığı altında olacak ve ülke çapında yapılacak bu yarışma için takımımız hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Ekibimiz; Mustafa Kemal Atatürk'ün "burası geleceğin su şehri olacaktır" sözleri ile onurlandırdığı ilimizde bulunan su kaynaklarını inceleyor. Su kaynakları, havuzlar, işleme ve arıtma tesislerini gezerek bilgi topluyorlar. Suyun var olma sürecini ve tüketim öncesi gerçekleşen işlemleri inceliyorlar.

Yeşil Körfez Su Birliği :
Devlet Su İşleri tarafından 1989 yılında tamamlanan ve içme suyu tedariki amaçlı kurulan Gökçe Barajı’nın inşaatının bitmesi ile Çınarcık, Yalova, Karamürsel, Değirmendere, Gölcük ve İhsaniye Belediyeleri Su Birliği adıyla 5 Temmuz 1989 tarihinde faaliyete başlamış bir kurumdur.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park