Makineler Dünyası - STEM Junior

İlkokul öğrencilerimiz ikinci STEM Junior projelerini de tamamladı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Makineler Dünyası - STEM Junior

› Makineler Dünyası - STEM Junior ›

Makineler Dünyası - STEM Junior

İlkokul öğrencilerimiz Stem Junıor dersinde ikinci temamız olan Makineler Dünyası kapsamında yeşil enerji türlerini ve Amsterdam’daki kanal evine kapıdan girmeyecek büyüklükte eşyaları taşımak için makara sistemli makine tasarladılar.

Okulumuzda yaklaşık 10 yıldır uygulanmakta olan STEM eğitim programının amacı temel bilimlerin ortaya koyduğu kuramsal bilgileri alıp teknoloji ve mühendislik eğitimi ile harmanlayarak, düşündüğünü hayata geçirebilen, hayata değer katacak ürünler ortaya koyabilen, 21. Yüzyıl becerilerine sahip bireyler yetiştirmek.

Bir çok konuda olduğu gibi STEM eğitimleri konusunda öne çıkan Yalova Bahçeşehir Koleji hazırladığı projeler ve teorik alt yapısı verilmiş modellerin uygulanması ile de öğrencileri için iyi bir gelecek hazırlamaya devam edecektir.

Amsterdam'ın Kancalı Evleri
Amsterdam Evleri

Amsterdam tarihi bir şehir ve koruma altında. Mimarisi ve yerleşim şekli nedeni ile sokaklar dar ve binalar bitişik. Bu durum beraberinde çok büyük bir sorun olan taşınma ve yük taşıma problemini doğuruyor. Hemen hemen her evin üzerinde bulunan tarihi kancalar vasıtası ile eskiden ticarethaneler limana yük taşıyormuş. Günümüzde ise bu durum pek değişmemiş ve büyük bir sorun olmaya devam ediyor.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park