2018 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehirli Raketler

7 - 9 Şubat 2018 tarihleri arasında Düzce'de düzenlenen Masa Tenisi Liseler Bölge maçlarında Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi şampiyonluğunu ilan etti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
2018 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehirli Raketler

› 2018 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehirli Raketler ›

2018 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehirli Raketler

7 - 9 Şubat 2018 tarihleri arasında Düzce'de düzenlenen Masa Tenisi Liseler Bölge maçlarına Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi damga vurdu. 

İlimizi temsilen bölge maçlarına erkek ve kız takımları ile katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi iki kategoride Şampiyon olarak, 23 - 25 Şubat 2018 de Nevşehir'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.


Müsabakalarda Gözde Göksal, Çiğdem Köse, Ece Haraç ve Aybala Koçal ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi kız takımı oynadığı bütün maçları 3 - 0 lık skorlarla kazanarak, finale çıktı. Finalde Ankara temsilcisi okulu da 3-0 yenen Yalovalı raketler bölge şampiyonu oldu.

Erkeklerde, Yücel Ocak, Umut Başsan, Bilal Tok ve Tugay Yılmaz ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, finalde Zonguldak temsilcisini 3-0 yenerek bölge şampiyonu oldu. 

Müsabakalar sonunda değerlendirme yapan Yalova Bahçeşehir Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR

birinci olan ekibimizi canı gönülden kutluyorum. İnanıyorum ki Türkiye Şampiyonası'nda da aynı başarıyı gösterecekler ve Malta'da yapılacak Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğiz ,ekibimize başarılar diliyorum

dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park