Filozof Çocuk - Atölye Çalışması

Öğrencilerimiz Arzu SURİÇİ KİREÇCİ ile buluştu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Filozof Çocuk - Atölye Çalışması

› Filozof Çocuk - Atölye Çalışması ›

Filozof Çocuk - Atölye Çalışması

Kitap okuma alışkanlığını pekiştimek amacı ile uyguladığımız okuma etkinlikleri sonunda Filozof Çocuk serisinin atölye çalışması yapıldı. 3. ve 6. sınıf öğrencilerimizle bir araya gelen Arzu SURİÇİ KİREÇCİ bu güzel etkinliği gerçekleştirdi.

Uzun yıllardır çeşitli eğitim kurumlarında çocuklar için yaratıcı drama eğitimi veren Arzu SURİÇİ KİREÇCİ deneyimli bir tiyatro ve sinema oyuncusudur. Fransız filozof - yazar Oscar Brenifier'in 18 kitaplık " Filozof Çocuk " dizisini temel alarak tasarladığı, sorgulamaya dayalı bir düşünme atölyesi hazırlayan sanatçı; bir tartışma konusuna bağlı kalarak anlamlı soru sormanın püf noktalarını ve söyleneni dinleyerek anlamlı yanıtlar vermeyi hedefleyen çalışmasını öğrencilerimizle gerçekleştirdi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park