Birinciliği Elden Bırakmıyoruz

Okullar Masa Tenisi, Küçükler ve Yıldızlar müsabakaları tamamlandı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Birinciliği Elden Bırakmıyoruz

› Birinciliği Elden Bırakmıyoruz ›

Birinciliği Elden Bırakmıyoruz

26 Mart - 1Şubat 2018 tarihleri arasında Yalova'da yapılan Okullar Masa Tenisi, Küçükler ve Yıldızlar müsabakaları tamamlandı. Yalova Bahçeşehir Koleji iki kategoride de şampiyon olarak bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Müsabakalarda Efe Haraç, Onur Öztürk ve Ege Okur ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Koleji Küçük Erkek Masa Tenisi Takımı bütün maçlarını kazanarak bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Emir Baha Sönmez, Ekin Bahtiyar Toprak, Özgün Göksal ve Efe Hacıoğlu'ndan kurulu Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını 3 - 0 kazanarak il Şampiyonu oldu ve bölge şampiyonasına Yalova'yı temsilen katılmaya hak kazandı.

Müsabakalarda şampiyon olan iki ekibi de kutlayan Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada;

" ağabeylerinin izinden giden öğrencilerimiz, inanıyorum ki önce Bölge Maçları'nda ardından da Türkiye Şampiyonası Maçları'nda iyi sonuçlar alarak ilimize kupa ve madalyalarla döneceklerdir. Öğrencilerimize güveniyor ve başarılar diliyorum."

dedi

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park