Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürü'nü Ziyaret Etti

23-25 Şubat 2018 tarihlerinde Nevşehir Avanos'ta yapılan Liseler Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye Şampiyonu olan Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN'u ziyaret etti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürü'nü Ziyaret Etti

› Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürü'nü Ziyaret Etti ›

Masa Tenisi Takımımız İl Milli Eğitim Müdürü'nü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN; Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi başarıyla temsil eden öğrencilerimizi ve antrenörlerini tebrik ederek, Malta’ da yapılacak Masa Tenisi Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi başarıyla temsil edeceklerini inandığını ifade etti.

Okulların kendini sürekli yenilemesi gerektiğini belirten Ali TOSUN verdiği demeçte;

Yalova eğitim camiamızın ülke ve dünya genelindeki evrensel değişimleri takip ederek, milli ve manevi değerleri önemseyerek oluşturduğu bir eğitim öğretim ikliminden yararlanmak adına geliştirdikleri sosyal sorumluk projeleriyle; sanat, spor, kültür ve bilim alanlarında yürüttüğü çalışmalarla başarı ile dönmeleri beni gururlandırıyor. Aldığımız her başarı Yalova’nın eğitimde marka kent olma vizyonumuzu gerçekleştirdiğimizi gösteriyor. Başarı ekip işidir. Bu ekipte rol alan tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize yürekten teşekkür ediyorum. Yalova’nın eğitimiyle marka olmasını sağlayacağız. Öncelikle iyi bir evlat, iyi bir vatandaş, İline ve Türkiye’sine sahip çıkan, milli ve manevi değerleriyle; maziden aldığı güçle atiye yürüyen güçlü nesiller yetiştirmek istiyoruz

dedi.

Ziyarete iştirak eden Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mesut ACAR ;

sadece Yalova'da değil, akademik başarılarla ülkenin en başarılı okulları arasında yer almaktayız. Sportif derecelerimiz ise hem Türkiye'de hem de dünya klasmanlarında yer bulmuştur. Kültürel faaliyetlerimiz sayesinde yurt dışına açılmakta, teknolojik gelişmeler sayesinde Robotik ve Kodlama alanlarında sayısız proje üretmekteyiz.

dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park