Kimsin Sen?

Her gün yeni kararlar veriyoruz, hayatımız için en iyi olanı tercih etmeye çalışıyoruz, kendimiz için en iyi olanı seçmek istiyoruz ...

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Kimsin Sen?

› Kimsin Sen? ›

Kimsin Sen?

Her gün yeni kararlar veriyoruz, hayatımız için en iyi olanı tercih etmeye çalışıyoruz, kendimiz için en iyi olanı seçmek istiyoruz. Peki bunu yaparken ne kadar doğru yoldayız? Kendimizi ne kadar tanıyoruz da kendimiz için en iyi olanı seçiyoruz? Tüm bu sorulara cevap verebilmek ve kendimizi keşfedebilmek için kasım ayı Master 6 Kişisel Gelişim dersimizde “Kimsin Sen?” konulu sunumumuzu gerçekleştirdik.

Kendisini gerçekten çok iyi tanıyan bir insan hem yapacağı tercihlerde daha başarılı olur hem de hayatın zorluklarıyla daha kolay bir şekilde mücadele eder. Kendisini tanıdıkça daha sağlıklı kararlar alır, dış dünyanın kötülüklerinden iç dünyasını daha iyi korur. Tüm bunlar daha güçlü ve sağlam bir kişiliğe sahip olmasını sağlar.

Unutulmaması gereken en önemli şeylerden biri ise kendini tanımanın uzun bir süreç, belki de bir yolculuk olduğudur. Tecrübe edindikçe kendimizi tanırız, zorluklarla mücadele ettikçe öğreniriz gerçek benliğimizi. Bu nedenle sabırlı olmak gerekir, yaşanılan olayları iyi analiz edip kendi doğrularımızı-yanlışlarımızı fark edebilmemiz gerekir.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park