Hayatı Boşa Harcama

Robotik ekibimiz Hayatı Boşa Harcama sloganıyla yola çıktıkları klima suyunu depolayarak kullanabilen projelerini T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü'nde tanıttı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Hayatı Boşa Harcama

› Hayatı Boşa Harcama ›

Hayatı Boşa Harcama

Özel Yalova Bahçeşehir Koleji Robotik takımı Legoların Efendileri, hazırladıkları "Hayatı Boşa Harcama" sloganı ile klima suyunu depolayarak/arıtarak kullanabilen projelerini T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yalova İl Müdürlüğü'nde tanıttı. Özel Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR ve proje ekibinin hazır olduğu sunuma İl Müdürü Dr. Osman ULUKAYA ve Çevre Şube Müdürleri katıldılar.

Robotik ekibimiz Legoların Efendileri hazırladıkları projenin ayrıntılarını anlatarak planladıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Sunumda ayrıca diğer projeler ve faaliyetler hakkında bilgi verien ekibimiz, karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Ortak projelerde beraber çalışma konusunda görüş birliğine varan İl Müdürü Sayın Dr. Osman ULUKAYA kendilerinin hazrılamış olduğu Çevre Temalı İnternet Bilgi Yarışması'ndan bahsetti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR verdiği demeçte;

öğrencilerimiz çok düşük yatırım maliyetleri ile çalıştırılabilecek, işletme ve kullanım açısından gayet pratik olan bir geridönüşüm projesine imza atmış. Prototipi ve gerçek ölçekte çalışır modellerini de oluşturdukları ürünle sadece hayal edilebilir değil, yüksek verimle kullanılabilir bir projeye imza atmışlardır. Kendilerini kutluyoruz

dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park