Kort Tenisi Başarıları Devam Ediyor

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Yalova Tenis Kulübü'nde 12 - 14 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen Kort Tenisi müsabakaları tamamlandı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Kort Tenisi Başarıları Devam Ediyor

› Kort Tenisi Başarıları Devam Ediyor ›

Kort Tenisi Başarıları Devam Ediyor

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Yalova Tenis Kulübü’nde 12-14 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen Kort Tenisi müsabakalarında Yalova Bahçeşehir Koleji raketleri İl 2.si oldu.

Dönem başından bu yana Antrenörleri Aylin ACAR ile disiplinli çalışan Bahçeşehirli raketler, il 2.si olarak hem ailelerini hem de okullarını gururlandırdılar. 

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; Masa Tenisi Takımlarının Dünya Şampiyonasına hazırlandığı şu günlerde, kort tenisinden gelen başarılarla mutlu olduklarını belirtti.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park