Mesut ACAR'dan Yalova Valisi Sayın Muammer EROL'a Ziyaret

Acar Eğitim Kurumları ve Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Yalova Valimiz Sayın Muammer EROL'a yeni görevinde başarılar diledi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Mesut ACAR'dan Yalova Valisi Sayın Muammer EROL'a Ziyaret

› Mesut ACAR'dan Yalova Valisi Sayın Muammer EROL'a Ziyaret ›

Mesut ACAR'dan Yalova Valisi Sayın Muammer EROL'a Ziyaret

Yalova Acar Eğitim Kurumları ve Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR ve yanındaki heyetle, Valimiz Sayın Muammer EROL’u makamında ziyaret etti.

Acar Eğitim Kurumları ve Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Yalova Valimiz Sayın Muammer EROL’a yeni görevinde başarılar diledi.

ACAR, okullarının Dünya ve Türkiye çapındaki akademik ve sportif başarıları hakkında Valimiz Sayın Muammer EROL’a bilgi verdi. Valimiz Sayın Muammer EROL, Yalova Acar Eğitim Kurumları ve Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR,'ı tebrik ederken, başarılarının devamını diledi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park