Yine Şampiyonluk Yine Yalova

28-30 Aralık 2018 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılan Masa Tenisi Liseler Bölge maçlarına Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda hem erkeklerde namağlup şampiyon olarak 18-20 Ocak 2019 da Kastamonu&

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yine Şampiyonluk Yine Yalova

› Yine Şampiyonluk Yine Yalova ›

Yine Şampiyonluk Yine Yalova

28 - 30 Aralık 2018 tarihleri arasında Çanakkale'de yapılan Masa Tenisi Liseler Bölge maçlarına Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda hem erkeklerde namağlup şampiyon olarak 18 - 20 Ocak 2019 da Kastamonu'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Türkiye Şampiyonası'na sekiz bölgede yapılan maçlar sonunda ilk üçe giren takımlar ile KKTC den gelen ekipler de katılacak. Geçtiğimiz sene hem kızlarda hem erkeklerde Türkiye Şampiyonu olarak tarihi bir başarıya imza atan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, aynı okuldan hem kızlarda hem erkeklerde Dünya Şampiyonası'na katılan ilk ve tek ekip olma başarısı göstermiş ve ülkemize Dünya 3.lüğü ve Dünya 4.lüğü kazandırmıştır. İki senede bir yapılan Dünya Şampiyonası maçları bu sene olmayacaktır.

Yalova Acar Eğitim Kurumları ve Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; İlimizin adını ulusal ve uluslararası başarılarla duyuran gençlerimizi tebrik etti.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park