Yalova Bahçeşehir Başarıdan Başarıya Koşuyor

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 21 Mart 2018 tarihinde Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlenen Okullar Arası Yüzme Müsabakaları'nda Yalova Bahçeşehir Koleji Küçük Kızlarda İL BİRİNCİSİ, Küçük Erkeklerde İL İKİNCİSİ oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yalova Bahçeşehir Başarıdan Başarıya Koşuyor

› Yalova Bahçeşehir Başarıdan Başarıya Koşuyor ›

Yalova Bahçeşehir Başarıdan Başarıya Koşuyor

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 21 Mart 2018 tarihinde Kapalı Yüzme Havuzunda düzenlenen Okullar Arası Yüzme Müsabakalarında Yalova Bahçeşehir Koleji Küçük Kızlarda İL BİRİNCİSİ, Küçük Erkeklerde İL İKİNCİSİ oldu.

Yalova Bahçeşehir Koleji TEOG sınavlarında 55 Türkiye Birinciliğinin yanı sıra, Sportif alanda da Masa Tenisi Türkiye Şampiyonlukları ve Dünya 5.liği, Karate Birincilikleri, Voleybol, Kort Tenisi, Yüzme ve birçok alanda başarılarıyla yoluna hızla devam ediyor.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; her alanda büyük özveriyle yetiştirdikleri öğrencilerinin başarılarıyla gurur duyduklarını belirtirken, Nisan ayında Malta'da düzenlenecek olan Masa Tenisi Dünya Şampiyonası'na katılacak sporcularına şimdiden başarılar diledi. Yüzmede de başarılarıyla okullarını ve velilerini gururlandıran öğrencilerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park