2018 Bölge Şampiyonu

3 - 5 Nisan 2018 tarihlerinde Bartın ilinde yapılan Ortaokullar Yıldızlar Masa Tenisi Bölge maçlarına Yalova Bahçeşehirli raketler damga vurdu

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
2018 Bölge Şampiyonu

› 2018 Bölge Şampiyonu ›

2018 Bölge Şampiyonu

3 - 5 Nisan 2018 tarihlerinde Bartın'da yapılan Ortaokullar (Yıldızlar) Masa Tenisi Bölge maçlarına Yalova Bahçeşehirli raketler damga vurdu.Müsabakalarda Efe Hacıoğlu, Özgün Göksal, Emir Baha Sönmez ve Ekin Toprak ile katılan Yalova Bahçeşehir Koleji, grubunda oynadığı Sinop ve Kocaeli temsilcisi okulları 3 - 0 yenerek gruptan 1. olarak çıktı ve ana tabloya kaldı. 

Ana tablo maçında önce Çankırı, ardından Karabük ve finalde de İstanbul temsilcisi okulları 3 - 0 yenen Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi takımı bölge şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası na katılmaya hak kazandı. 

Müsabakalar sonunda şampiyon olan ekibi tebrik eden Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, karşılaştığı bütün takımları 3 - 0 gibi net skorlarla yenen ekibimizi kutluyorum. 27 - 29 Nisan 2018 de Adıyaman'da yapılacak Türkiye Şampiyonası' nda başarılar diliyorum dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park