Çifte Şampiyonluk

16 - 18 Ocak 2019 tarihlerinde Kastamonu'da yapılan Liseler Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Çifte Şampiyonluk

› Çifte Şampiyonluk ›

Çifte Şampiyonluk

16 - 18 Ocak 2019 tarihlerinde Kastamonu´da yapılan Liseler Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.

Ece Haraç, Cigdem Köse, Aybala Koçal ve Gözde Göksal'dan oluşan bayan takımı , Tugay Şirzat Yılmaz, Bilal Selim Tok, Yücel Ocak, Ekin Toprak ve Özgün Göksal'dan oluşan erkek takımı namaglup Türkiye Şampiyonu oldular.

Yalova Valimiz Sayın Muammer EROL Türkiye Şampiyonu olan sporcuları ve Mesut ACAR'ı okullarında ziyaret ederek kutladı. Yalova ACAR Eğitim Kurumları ve Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR,

" 8 - 14 Nisan 2018 tarihleri arasında Malta'nın Gzira şehrinde yapılan 15. ISF Dünya Okul Sporları Masa Tenisi Şampiyonası'nda ülkemizi temsil eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımımız ülkemize Erkekler Kategorisinde DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ ve Kızlar Kategorisinde DÜNYA DÖRDÜNCÜLÜĞÜ kazandırmıştı. İki senedir üst üste hem kızlarda hem erkeklerde Türkiye Şampiyonu olarak tarih yazan ekibimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz "

dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park