Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor - Atölye Çalışması

Yalova Bahçeşehir Koleji 1. sınıf öğrencilerimiz okudukları Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor adlı kitabın atölye çalışmasını Çiğdem Odabaşı ile yaptılar

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor - Atölye Çalışması

› Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor - Atölye Çalışması ›

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor - Atölye Çalışması

Eğitim içeriklerini, eğitimlerini aldığı ve katılımcı olduğu psikodrama, sanat terapisi, nefesin önemi ve kullanımı, hedef belirleme, etkili iletişim ve koçluk, şiddetsiz iletişim, dans ve devinim, etkili beden dilini kullanımı, kontak doğaçlama dans ve birçok disiplinle temas kurarak zenginleştiren "Drama Eğitmeni" Çiğdem ODABAŞI öğrencilerimizle buluştu.

Sara ŞAHİNKANAT tarafından kaleme alınan Yavru Ahtop Olmak Çok Zor isimli kitabın atölye çalışmasını gerçekleştiren Çiğdem ODABAŞI; 1. sınıf öğrencilerimizle keyifli bir etkinliğe imza attı.

Yavru ahtapot Nino, ahtapot olmaktan hiç memnun değil. Her sabah sekiz kollu kazağını giymek, sekiz eldiven takmak ve sekiz kolunun sebep olduğu karmaşayla uğraşmak onun canını çok sıkıyor. Annesi, bu durumun geçici olduğunu, büyüdükçe ahtapot olmayı çok seveceğini söylüyor ama söyledikleri Nino’yu rahatlatmaya yetmiyor. Bakalım bir sabah okul yolunda yaşadıkları Nino’nun ahtapot olmayı sevmesini sağlayabilecek mi?

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park