2018 Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji

27 - 29 Nisan 2018 tarihlerinde Adıyaman'da yapılan Yıldızlar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda, Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi Takımı Türkiye Şampiyonu oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
2018 Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji

› 2018 Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji ›

2018 Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji

Adıyaman'da 27 - 29 Nisan tarihleri arasında tamamlanan Ortaokullar ( Yıldızlar ) Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası müsabakalarının lideri her zamanki gibi değişmedi.

Masa Tenisi müsabakalarında son on yıla birincilik ve şampiyonluklarla imzasını atan Yalova Bahçeşehir Koleji; 2018 yılına "Bölge Şampiyonluğu" , "Türkiye Şampiyonluğu" , " Dünya Üçünlüğü" ve "Dünya Dördüncülüğü" ile başlayan okulumuz Türkiye'de benzeri görülmemiş bir rekora daha imza attı.

Yalova Bahçeşehir Koleji ve Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR yaptığı açıklamada:

" Kupa sayısı ve dereceleri toplamakta rakipsiz olan okulumuz, birçok spor kulübünü kıskandıracak sayıda dereceye sahip. Öğrencilerimiz hem akademik eğitimleri hem de sporcu kimlikleri ile ilimizi ve ülkemizi gayet başarılı bir şekilde tanıtmaktadırlar. Akademik, kültürel, teknolojik başarılarımızı spor ile taçlandırmaya devam edeceğiz. Bizlere bu gururu yaşatan ekibimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. "

dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park