Sosyal Okul Ödülümüz

Yalova Bahçeşehir Koleji, 6 yılda 8 Türkiye Birinciliği alarak verilen eğitimin kalitesi ve öğrencilerin akademik yönlerinin değerlendirilmesi açısından haklı bir gurura sahiptir.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Sosyal Okul Ödülümüz

› Sosyal Okul Ödülümüz ›

Sosyal Okul Ödülümüz

Yalova Bahçeşehir Koleji, 6 yılda 8 Türkiye Birinciliği alarak verilen eğitimin kalitesi ve öğrencilerin akademik yönlerinin değerlendirilmesi açısından haklı bir gurura sahiptir. Öğrencilerine verilen akademik eğitimin yanında ayrıca 2010 yılında Bakanlığımız tarafından tescillenen SOSYAL OKUL ödülüne de sahiptir. Öğrencilerin hemen hemen hepsinin bir kulüp faaliyetine, sosyal veya bilimsel çalışmaya, sportif veya sanatsal eğitimlere yönlenmesi sağlanmış; okul binası buna göre yapılandırılmıştır. 2012 yılında Yalova Valiliğimiz tarafından yapılan çalışmalar ve denetimler sonucunda EN BAŞARILI KURUM ünvanını alan Yalova Bahçeşehir Koleji 2014 yılında ise Bakanlığımız tarafından yürütülen Toplam Kalite Yönetimi İlkokul değerlendirmesinde Ekip Dalında İçimizdeki Kahkahalar projesi ile Yalova İl Birinciliğini kazanmıştır.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR, yaptığı açıklamada 'Bizler çocuklarımızın içindeki cevheri ülkemiz ve eğitim sistemimiz için geliştirmeye, ilerletmeye çalışıyoruz. Alınan bu başarılar, Yalovanın, haklı gururu olarak ön plana çıkmamıza yardımcı olmaktadır. Bunun en önemli göstergeleri, 2013 TEOGda Bir Türkiye Birinciliği, 2014 TEOGda İki Türkiye Birinciliği, 2013 Küçük Kızlar ve Genç Erkekler Masa Tenisi Türkiye Birincisi olmamız, ardından 2014 Nisan ayında Genç Erkeklerde Fransada Dünya 5.liği derecesi alarak ülkemizi 24 dünya ülkesi arasında gururla temsil etmiş olmamızdır'.

Sanattan spora, akademik başarıdan kaliteye kadar Türkiyede önemli başarıları Yalova Bahçeşehir Koleji olarak kazandırdıklarını ifade eden ACAR; bu başarının Yalova Bahçeşehir Kolejini Türkiyede ön plana çıkardığını vurgulamış, alınan başarılarda emeği geçen personeline, öğrencilerine ve velilerine teşekkür ettiğini belirti.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR ayrıca 'Çalışmalarımızda bizlere destek veren Yalova Milletvekillerimize, Yalova Valimize, Üniversite Rektörümüze, değerli yöneticilerimize ve çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ederim.' diyerek sözlerini tamamladı.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park