Yabancı Dil Eğitimi Politikamız

Öğrenciler, anaokulundan itibaren İngilizceyi farkında olmadan yaparak yaşarak öğrenmektedirler. İngilizceyi hata yapmadan, çeşitli sunumlar, projeler, şarkılar ve oyunlar aracılığı ile hayata geçirmektedirler.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yabancı Dil Eğitimi Politikamız

› Yabancı Dil Eğitimi Politikamız ›

Yabancı Dil Eğitimi Politikamız

Yabancı Dil Eğitimi Politikamız

Anadil Edinme Modeli
Öğrenciler, anaokulundan itibaren İngilizceyi farkında olmadan "yaparak-yaşarak" öğrenmektedirler. İngilizceyi hata yapmadan, çeşitli sunumlar, projeler, şarkılar ve oyunlar aracılığı ile hayata geçirmektedirler.

Kişiye Özgü Öğretim Modeli
"Kişiye Özgü Öğretim Modeli" dil ediniminde de etkin olarak uygulanmaktadır. Her öğrenciye desteklenmesi gereken becerileri doğrultusunda "bireye özel" ödevler verilmektedir.

Teknoloji Kullanımı
Dil öğrenimini pekiştirmek amacıyla teknolojiden en etkin şekilde yararlanılmaktadır. Bilgisayar destekli akıllı tahtalarla zenginleştirilen dersler, öğrencilerin dil öğrenme motivasyonunu güçlendirirken, kendi kendine öğrenme ilkesini de teknoloji ile birleştirmektedir.

Avrupa Dil Pasaportu - Cambridge Sınavları
Öğrenciler, Avrupa Dil Pasaportu çalışmaları çerçevesinde "Cambridge 9-12 yaş grubu sınavları"na (Cambridge Young Learners Exams) girerek yabancı dil seviyelerini uluslararası standartlara uygun olduğunu belgelendirme şansı bulmaktadırlar

İngiltere'de ve ABD'de Yaz Okulları
Öğrencilere her yıl İngiltere ve ABD'de seçkin yaz okulu programlarına katılma ve dili doğal ortamında kullanarak pekiştirme fırsatı verilmektedir.

Bahçeşehir Kolejleri'nde İngilizce Yaz Okulu
Okulumuzu İsviçre'deki Bahçeşehir Kampüsü'ne, İngiltere'ye ve Amerika'ya taşıyan ve yaz okulu kadrosu tamamen yabancı öğretmenlerden oluşan yurt dışı programlarıyla öğrenciler, yaz aylarında da İngilizce'yi günlük yaşamda kullanabilmektedirler. Dil öğrenimi, kültür ve spor faaliyetleri örgüsü içinde yer almaktadır.

İkinci Dil: Almanca / Fransızca / İspanyolca
 Bahçeşehir Kolejleri'nde öğrenciler, 2. sınıftan itibaren İngilizce'nin yanı sıra Fransızca, Almanca ya da İspanyolca dillerinden birini de etkin bir şekilde öğrenmektedirler. Yabancı dilde yeterliliklerini uluslararası sınavlarla belgelendirmektedirler.

Yabancı Dil Etkinliklerimiz
Singing Club, English Drama, Newsletter, Scrabble, Speaking.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park