Etkin Yabancı Dil Eğitimi

Yalova Bahçeşehir Koleji'nde, ağırlıklı yabancı dil olarak İngilizce öğretilir.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Etkin Yabancı Dil Eğitimi

› Etkin Yabancı Dil Eğitimi ›

Etkin Yabancı Dil Eğitimi

ETKİN YABANCI DİL EĞİTİMİ

Bahçeşehir Koleji'nde, ağırlıklı yabancı dil olarak İngilizce öğretilir. Yabancı dil eğitimimizdeki en önemli amaçlarımızdan biri uluslararası anlayışa sahip, kendini farklı bir dille ifade edebilen, ömür boyu öğrenmeye açık bireyler yetiştirmektir. Bahçeşehir Koleji'nde "Kişiye Özgü Öğrenme" modeli, dil eğitiminde de etkin olarak uygulanmaktadır. Değerlendirmeler sadece öğrencilerin becerilerinin ne kadar geliştiğini değil, her öğrencinin bireysel gelişimini gösteren grafiklerle eksiklerinin hangi dil becerilerinde olduğunu öğrenmek amacıyla yapılmaktadır.

Bahçeşehir Koleji'nde "Öğrenmeyi Öğrenme" sistemini desteklemek amacıyla "Bilgiye Erişim Merkezi" kurulmuştur. Öğrenciler ders bitiminde bu merkezde bireysel öğrenme pencerelerinden kendine uygun olanı seçerek öğretmenleri rehberliğinde özgün çalışmalar yaparlar. Bahçeşehir Koleji'nde dil öğrenimini pekiştirmek amacıyla teknoloji kullanımına da büyük önem verilmektedir. Bu amaçla öğrenciler bilgisayar destekli İngilizce ortamı olan "Smart Class" ve "Hyper Class" laboratuarımızı kullanırlar.

Yalova Bahçeşehir Koleji'nde öğrencilerimiz:

- İşitsel Metot ile dili farkında olmadan yaparak-yaşayarak öğrenirler.
- Ortak Avrupa Dil Çerçevesi Müfredatı ve Sınavlarına uygun eğitim alırlar.
- Hyperclass Laboratuarları'nda bilgisayar destekli ingilizce eğitimi görürler.
- İngiltere ve Amerika'da organize edilen seçkin yaz okulu programlarına dâhil olabilirler.
- Cambridge Sınavlarında FCE düzeyine getirilirler.
- Dil Olimpiyatları, Drama gibi çeşitli yabancı dil etkinliklerine katılırlar.
- Dil ediniminde Kişiye Özgü Öğretim Modeli ile kişiye özel ödevler alırlar.
- İkinci yabancı dil olarak Almanca öğrenirler.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park