8. ve 12.Sınıf Mezunlarımızı Muhteşem Törenle Uğurladık

Yalova Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf Mezuniyet Töreni 6 Haziran 2018 Çarşamba akşamı, 12. Sınıf Mezuniyet Töreni 7 Haziran 2018 Perşembe akşamı görkemli törenle gerçekleşti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
8. ve 12.Sınıf Mezunlarımızı
Muhteşem Törenle Uğurladık

› 8. ve 12.Sınıf Mezunlarımızı Muhteşem Törenle Uğurladık ›

8. ve 12.Sınıf Mezunlarımızı Muhteşem Törenle Uğurladık

Yalova Bahçeşehir Koleji 8. Sınıf Mezuniyet Töreni 6 Haziran 2018 Çarşamba akşamı, 12. Sınıf Mezuniyet Töreni 7 Haziran 2018 Perşembe akşamı görkemli törenle gerçekleşti.

Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR’ın ev sahipliğini yaptığı 2017 - 2018 8. Sınıf ve 12. Sınıf Mezuniyet Töreni’ne, velilerimiz olan Yalova protokolünün değerli üyeleri, Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN, Cumhuriyet Savcısı Sayın Fikret GÜNAY, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü Sayın Dr. Osman ULUKAYA, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Altay ÜST, Yalova Üniversitesi ÇE-KO Bölüm Başkanı Prof. Dr. Elif OKTAY, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Halil DAL, İl Milli Eğitim ARGE Sorumlusu Sayın Mehmet Kalkan, 75. Yıl Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Okul Müdürü Sayın Adnan AKALIN katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR kürsüye davet edildi. Mesut ACAR, Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarılardan söz etti. " 2008 yılından bu yana TEOG sınavlarındaki 55 Türkiye Birinciliği elde ettiklerini anlatan Mesut ACAR 2017- 2018 LKS sınav sonuçlarının açıklanmasıyla yeni Türkiye Birinciliği müjdeleyeceklerini belirterek, bu gururlu tabloyu velilerine bir kez daha hatırlattı.

Bu başarıların hiç birinin tesadüf olmadığını sistemli şekilde çalışmanın ürünü olduğunu belirtterek "Yalova'da eğitimde rakipsiz olduklarını vurguladı".

Daha sonra öğrencilerine seslenerek ; Yalova Bahçeşehirli olmanın ayrıcalığını ve gururunu ömür boyu taşıyacaklarını belirterek, yolunuz açık olsun dedi.

Program, 8.sınıf ve 12. sınıf mezunlarının Yalova Bahçeşehir Koleji tarafından hazırlanan plaket ve diplomalarını almalarıyla devam etti.

Öğrencilerin okul yaş kütüğüne brove çakmaları, bayrak flama töreni ile devam eden programda öğrencilerini başarıyla mezun eden öğretmenlerin yaşadıkları gurur, onlardan ayrılmanın vermiş olduğu hüzünle birleşti.

Öğrencilerin kep atmasıyla heyecanın yükseldiği gece, atılan havai fişekler ve konfetilerle bir anda renkli dakikalara sahne oldu. Mezuniyet pastasını heyecan içinde kesen Yalova Bahçeşehirli gençler, ailelerine duygu dolu anlar yaşattılar. Bahçeşehirli olmanın verdiği gururu ömür boyu taşıyacaklarını belirttiler.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park