FotoBlog : 2018 - 2019

Fotoğraflarla 2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Olayları

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
FotoBlog : 2018 - 2019

› FotoBlog : 2018 - 2019 ›

FotoBlog : 2018 - 2019

Sportif ve akademik başarılarımıza göz atınız.

2018 - 2019 Akademik Dereceler

Müsabaka Dereceleri

Ortaokul Okullar Arası Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası'nda okulumuz 3.olmuştur.
Ortaokul Okullar Arası Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası'nda okulumuz 3.olmuştur.
6. Sınıf AGİS Birincileri
6. Sınıf AGİS Birincileri
7. sınıflar LKS 3 Türkiye birincisi
7. sınıflar LKS 3 Türkiye birincisi
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 8. dönem
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 8. dönem "Mezuniyet Töreni"ne katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Yalova Bahçeşehir Ortaokulu 11. dönem
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı Yalova Bahçeşehir Ortaokulu 11. dönem "Mezuniyet Töreni"ne katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.
Liseliler Yarışıyor Bilgi Yarışması sonucunda derece alan öğrencilerimiz.
Liseliler Yarışıyor Bilgi Yarışması sonucunda derece alan öğrencilerimiz.
2 ve 3. sınıflar AGİS 03 Türkiye Birincilerimiz
2 ve 3. sınıflar AGİS 03 Türkiye Birincilerimiz
14 Mayıs 2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il geneli tüm 8. sınıfların katıldığı LGS Kazanım Değerlendirme Sınavı sonuçları açıklandı. İlk 10'da 10 öğrenci ile başarının adresi değişmedi
14 Mayıs 2019 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il geneli tüm 8. sınıfların katıldığı LGS Kazanım Değerlendirme Sınavı sonuçları açıklandı. İlk 10'da 10 öğrenci ile başarının adresi değişmedi
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 6 - 10 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği'ne katılan öğrencilerimiz belgelerini aldı.
04 - 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında Karayolu Trafik Haftası Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencileri kompozisyon yarışmasında 1., 2.ve 3. lüğü kimselere bırakmadı.
04 - 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında Karayolu Trafik Haftası Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencileri kompozisyon yarışmasında 1., 2.ve 3. lüğü kimselere bırakmadı.
Ortaokul AGİS Türkiye Birincimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincimiz
Nisan ayında en çok kitap okuyan Ortaokul öğrencilerimiz
Nisan ayında en çok kitap okuyan Ortaokul öğrencilerimiz
23 Nisan şenliklerinde derece yapan öğrencilerimiz ödül törenine katıldı.
23 Nisan şenliklerinde derece yapan öğrencilerimiz ödül törenine katıldı.
23 Nisan şenliklerinde derece yapan öğrencilerimiz ödül törenine katıldı.
23 Nisan şenliklerinde derece yapan öğrencilerimiz ödül törenine katıldı.
23 Nisan şenliklerinde derece yapan öğrencilerimiz ödül törenine katıldı.
23 Nisan şenliklerinde derece yapan öğrencilerimiz ödül törenine katıldı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen satranç müsabakalarında derece alan öğrencilerimiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen satranç müsabakalarında derece alan öğrencilerimiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol müsabakalarında derece alan öğrencilerimiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol müsabakalarında derece alan öğrencilerimiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen yüzme müsabakalarında derece alan öğrencilerimiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında düzenlenen yüzme müsabakalarında derece alan öğrencilerimiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında yapılan Yalova Okullar arası Karate Müsabakasında Okulumuz  öğrencisi Gökay Sökmen Şampiyon olmuştur
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında yapılan Yalova Okullar arası Karate Müsabakasında Okulumuz öğrencisi Gökay Sökmen Şampiyon olmuştur
5 ve 6. sınıf AGİS Türkiye birincilerimiz
5 ve 6. sınıf AGİS Türkiye birincilerimiz
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında yapılan Yalova Okullar arası Karate Müsabakasında Okulumuz  öğrencisi Gökay Sökmen Şampiyon olmuştur
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında yapılan Yalova Okullar arası Karate Müsabakasında Okulumuz öğrencisi Gökay Sökmen Şampiyon olmuştur
13 - 14 Nisan 2019 tarihinde Türkiye'de aynı zamanda 6 Bölgede düzenlenen 11/12 Yaş Yüzme Grup Müsabakalarında  Sakarya Bölgesinde yüzdüğünüz  her stilde "İLK ON" a giren öğrencimiz
13 - 14 Nisan 2019 tarihinde Türkiye'de aynı zamanda 6 Bölgede düzenlenen 11/12 Yaş Yüzme Grup Müsabakalarında Sakarya Bölgesinde yüzdüğünüz her stilde "İLK ON" a giren öğrencimiz
Ortaokul Agis Türkiye Birincilerimiz
Ortaokul Agis Türkiye Birincilerimiz
LKS28 8. Sınıflar Türkiye Birincisi Mehmet Kaan AKIN
LKS28 8. Sınıflar Türkiye Birincisi Mehmet Kaan AKIN
Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Nedeniyle Düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında 1. Olan 7. Sınıf Öğrencimiz Yiğit Sakinci
Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Nedeniyle Düzenlenen Kompozisyon Yarışmasında 1. Olan 7. Sınıf Öğrencimiz Yiğit Sakinci
Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Nedeniyle  Düzenlenen Resim Yarışmasında 2. Olan 4. Sınıf Öğrencimiz Ela Çetinbaş
Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl Dönümü Nedeniyle Düzenlenen Resim Yarışmasında 2. Olan 4. Sınıf Öğrencimiz Ela Çetinbaş
8. sınıflar LKS27
8. sınıflar LKS27 "Türkiye Birincisi" öğrencimiz Mehmet Kaan AKIN
Ortaokul okullar arası yüzme şampiyonasında bireysel ve grup yarışmalarında il dereceleri alan öğrencilerimiz
Ortaokul okullar arası yüzme şampiyonasında bireysel ve grup yarışmalarında il dereceleri alan öğrencilerimiz
Yalova Ortaokullar arası Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında ilde 2. olan öğrencimiz
Yalova Ortaokullar arası Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında ilde 2. olan öğrencimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
İl yüzme müsabakaları Yıldızlar takım yarışmasında 4100 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakaları Yıldızlar takım yarışmasında 4100 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakaları küçük erkekler takım yarışmalarında 4200 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakaları küçük erkekler takım yarışmalarında 4200 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında 4100 m karışık sitil bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında 4100 m karışık sitil bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında 100m kurbağalamada İl Birincisi olarak Altın madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında 100m kurbağalamada İl Birincisi olarak Altın madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında Yıldızlar takım yarışmasında 4200 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında Yıldızlar takım yarışmasında 4200 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında 4200 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında 4200 m serbest bayrakta İl Birincisi olarak Altın madalya alan takımımız
İl yüzme müsabakalarında 100m kurbağalamada İl Birincisi olarak Altın madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında 100m kurbağalamada İl Birincisi olarak Altın madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında 400m serbest sitilde İl Birincisi olarak Altın madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında 400m serbest sitilde İl Birincisi olarak Altın madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında 200m Kurbağalamada Altın ve Bronz madalya alan öğrencilerimiz
İl yüzme müsabakalarında 200m Kurbağalamada Altın ve Bronz madalya alan öğrencilerimiz
İl yüzme müsabakalarında 50m serbest sitil yarışmasında İl birincisi olarak Altın Madalya alan öğrencimiz
İl yüzme müsabakalarında 50m serbest sitil yarışmasında İl birincisi olarak Altın Madalya alan öğrencimiz
16 - 17 Mart 2019 tarihinde Edirne 'de yapılan  Anadolu Yıldızlar Ligi  13 Yaş Kızlar Yüzme Müsabakalarında  50 m ve 200 m kurbağalamada Marmara Bölgesi  "ÜÇÜNCÜ"  sü olan öğrencimiz
16 - 17 Mart 2019 tarihinde Edirne 'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi 13 Yaş Kızlar Yüzme Müsabakalarında 50 m ve 200 m kurbağalamada Marmara Bölgesi "ÜÇÜNCÜ" sü olan öğrencimiz
  16 - 17 Mart 2019 tarihinde Edirne 'de yapılan  Anadolu Yıldızlar Ligi  Marmara Grup Yüzme Müsabakalarında 13 yaş erkekler kategorisinde ilimizi temsil eden öğrencimiz
16 - 17 Mart 2019 tarihinde Edirne 'de yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Marmara Grup Yüzme Müsabakalarında 13 yaş erkekler kategorisinde ilimizi temsil eden öğrencimiz
12 Mart 2019 tarihinde yapılan AGİS sınavında Türkiye birincisi olan 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz.
12 Mart 2019 tarihinde yapılan AGİS sınavında Türkiye birincisi olan 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz.
12 Mart 2019 tarihinde yapılan AGİS sınavında Türkiye birincisi olan 2. sınıf öğrencilerimiz.
12 Mart 2019 tarihinde yapılan AGİS sınavında Türkiye birincisi olan 2. sınıf öğrencilerimiz.
Saygı, Başarı ve Sorumluluk kartlarını tamamlayıp hedef kartı alan ve toplamda 60 karta ulaşarak Davranış Tebrik Belgesi almaya hak kazanan Ortaokul öğrencilerimiz
Saygı, Başarı ve Sorumluluk kartlarını tamamlayıp hedef kartı alan ve toplamda 60 karta ulaşarak Davranış Tebrik Belgesi almaya hak kazanan Ortaokul öğrencilerimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
Yalova Okul Sporları Satranç takım yarışmasında İl Üçüncüsü olan takımımız.
Yalova Okul Sporları Satranç takım yarışmasında İl Üçüncüsü olan takımımız.
Yalova Okul Sporları Satranç takım yarışmasında İl Üçüncüsü olan takımımız.
Yalova Okul Sporları Satranç takım yarışmasında İl Üçüncüsü olan takımımız.
İstiklal marşı okuma ve resim yarışmasında derece alan öğrencilerimiz ödüllerini aldı.
İstiklal marşı okuma ve resim yarışmasında derece alan öğrencilerimiz ödüllerini aldı.
Şubat ayının en çok kitap okuyan Ortaokul öğrencileri
Şubat ayının en çok kitap okuyan Ortaokul öğrencileri
Yalova Okullar Arası Karate Şampiyonasında Birinci Olan Öğrencimiz Gökay SÖKMEN
Yalova Okullar Arası Karate Şampiyonasında Birinci Olan Öğrencimiz Gökay SÖKMEN
Yalova Okullar Arası Karate Şampiyonasında İkinci Olan Öğrencimiz Selinay SÖKMEN
Yalova Okullar Arası Karate Şampiyonasında İkinci Olan Öğrencimiz Selinay SÖKMEN
5 Mart 2019 tarihinde yapılan ilkokullar arasında düzenlenenİstiklal Marşını  Okuma konulu yarışmada öğrencimiz Neva BOZACI Il Ikincisi olmuştur
5 Mart 2019 tarihinde yapılan ilkokullar arasında düzenlenenİstiklal Marşını Okuma konulu yarışmada öğrencimiz Neva BOZACI Il Ikincisi olmuştur
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
Saygı, Başarı ve Sorumluluk kartlarını tamamlayıp hedef kartı alan ve toplamda 60 karta ulaşarak Davranış Tebrik Belgesi almaya hak kazanan Ortaokul öğrencilerimiz
Saygı, Başarı ve Sorumluluk kartlarını tamamlayıp hedef kartı alan ve toplamda 60 karta ulaşarak Davranış Tebrik Belgesi almaya hak kazanan Ortaokul öğrencilerimiz
Kulüpler Arası Voleybol Midi Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan öğrencilerimiz
Kulüpler Arası Voleybol Midi Kızlar Kategorisinde İl Birincisi olan öğrencilerimiz
9. Sınıflarda AGİS03 FKB Türkiye Birincilerimiz
9. Sınıflarda AGİS03 FKB Türkiye Birincilerimiz
7. Sınıflar AGİS08 Türkiye Birincisi Öğrencilerimiz
7. Sınıflar AGİS08 Türkiye Birincisi Öğrencilerimiz
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Erkekler Şampiyonu Gökay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Erkekler Şampiyonu Gökay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Kızlar Şampiyonu Selinay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Kızlar Şampiyonu Selinay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Kızlar Şampiyonu Selinay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Kızlar Şampiyonu Selinay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Erkekler Şampiyonu Gökay SÖKMEN
2019 Trakya Karate Ligi Kırklareli 1. Etap Erkekler Şampiyonu Gökay SÖKMEN
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
Ortaokul AGİS Türkiye Birincilerimiz
13 - 14 Yaş Klasik Yay Müsabakalarında İkinci Olan Öğrencimiz Batuhan KARAKÖSE
13 - 14 Yaş Klasik Yay Müsabakalarında İkinci Olan Öğrencimiz Batuhan KARAKÖSE
28 - 29 Aralık 2018 tarihinde Türkiye genelinde yapılan TÖDER sınavında ilk 10 da 8 derece elde eden Anadolu Lisesi öğrencilerimiz.
28 - 29 Aralık 2018 tarihinde Türkiye genelinde yapılan TÖDER sınavında ilk 10 da 8 derece elde eden Anadolu Lisesi öğrencilerimiz.
Şampiyon Sporcularımıza Tebrik Belgelerini Takdim Ettik
Şampiyon Sporcularımıza Tebrik Belgelerini Takdim Ettik
En çok kitap okuyan Ortaokul öğrencilerimiz - Aralık 2018
En çok kitap okuyan Ortaokul öğrencilerimiz - Aralık 2018
6 ve 7. Sınıflarımızda AGİS6 Türkiye Birincisi Olan Öğrencilerimiz
6 ve 7. Sınıflarımızda AGİS6 Türkiye Birincisi Olan Öğrencilerimiz
2018 Yalova Yaş Grupları İl Birinciliği Satranç Turnuvasında 12 Yaş Genel Kategorisinde İkinci Olan Öğrencimiz Kayra CAMCI
2018 Yalova Yaş Grupları İl Birinciliği Satranç Turnuvasında 12 Yaş Genel Kategorisinde İkinci Olan Öğrencimiz Kayra CAMCI
Ali Kuşçu Matematik Yarışmasının Birincisi Olan Öğrencimiz Mehmet Kaan AKIN
Ali Kuşçu Matematik Yarışmasının Birincisi Olan Öğrencimiz Mehmet Kaan AKIN
2018 - 2019 Voleybol Kulüpler Arası İl müsabakalarında Küçük Kızlar kategorisinde 1. olan takımımız.
2018 - 2019 Voleybol Kulüpler Arası İl müsabakalarında Küçük Kızlar kategorisinde 1. olan takımımız.
TÖDER (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği) Tarafından Düzenlenen Türkiye Geneli Sınavda Dereceye Giren 8. Sınıf Öğrencilerimiz
TÖDER (Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği) Tarafından Düzenlenen Türkiye Geneli Sınavda Dereceye Giren 8. Sınıf Öğrencilerimiz
7. Sınıflarda AGİS05 Türkiye Birincisi Öğrencimiz
7. Sınıflarda AGİS05 Türkiye Birincisi Öğrencimiz
6. Sınıflarda AGİS05 Türkiye Birincisi Öğrencimiz
6. Sınıflarda AGİS05 Türkiye Birincisi Öğrencimiz
4. Sınıflarda AGİS03 Türkiye Birincisi Öğrencimiz
4. Sınıflarda AGİS03 Türkiye Birincisi Öğrencimiz
Türkiye 11 - 12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme finallerinde 1200 öğrenci arasında 4 stilde ilk 20 ye girerek Altın Madalya alan öğrencimiz Koray Aydın'ı tebrik ederiz.
Türkiye 11 - 12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Yüzme finallerinde 1200 öğrenci arasında 4 stilde ilk 20 ye girerek Altın Madalya alan öğrencimiz Koray Aydın'ı tebrik ederiz.
AGİS-4 Türkiye Birincisi Olan 7. Sınıf Öğrencimiz
AGİS-4 Türkiye Birincisi Olan 7. Sınıf Öğrencimiz
En çok kitap okuyan Ortaokul öğrencilerimiz - Kasım 2018
En çok kitap okuyan Ortaokul öğrencilerimiz - Kasım 2018
AGİS-3 Türkiye Birincisi Olan 7. Sınıf Öğrencilerimiz
AGİS-3 Türkiye Birincisi Olan 7. Sınıf Öğrencilerimiz
AGİS Türkiye Birincisi Olan 2, 3 ve 4. Sınıf Öğrencilerimiz
AGİS Türkiye Birincisi Olan 2, 3 ve 4. Sınıf Öğrencilerimiz
LGS 10 8. Sınıf Türkiye Birincilerimiz
LGS 10 8. Sınıf Türkiye Birincilerimiz
Saygı ve özlemle anıyoruz.
Saygı ve özlemle anıyoruz.
Cumhuriyet ve Atatürk Kupası Satranç Turnavası 2018 - 2007 / 2008 Doğumlular İl İkincisi olan Kayra Camcı
Cumhuriyet ve Atatürk Kupası Satranç Turnavası 2018 - 2007 / 2008 Doğumlular İl İkincisi olan Kayra Camcı
AGİS 02 Sınavı 7. sınıflar Türkiye Birincisi olan öğrencilerimiz
AGİS 02 Sınavı 7. sınıflar Türkiye Birincisi olan öğrencilerimiz
Görsel, işitsel, kinestetik öğrenme stillerinin ötesinde sayısız öğrenme stili ve kombinasyonu vardır. Kişiye Özgü Öğretim Modeli ile eğitimi bireyselleştiriyor, eğitim süreçlerini her öğrencinin öğrenme stiline göre tasarlıyoruz.
Görsel, işitsel, kinestetik öğrenme stillerinin ötesinde sayısız öğrenme stili ve kombinasyonu vardır. Kişiye Özgü Öğretim Modeli ile eğitimi bireyselleştiriyor, eğitim süreçlerini her öğrencinin öğrenme stiline göre tasarlıyoruz.
Ekim ayının en çok kitap okuyan öğrencileri sertifikalarını Türkçe öğretmenlerimizden aldılar.
Ekim ayının en çok kitap okuyan öğrencileri sertifikalarını Türkçe öğretmenlerimizden aldılar.
En çok kitap okuyan öğrencilerimiz - Ekim 2018
En çok kitap okuyan öğrencilerimiz - Ekim 2018
En çok kitap okuyan öğrencilerimiz - Ekim 2018
En çok kitap okuyan öğrencilerimiz - Ekim 2018
AGİS 1 Ortaokul Türkiye Birincilerimiz
AGİS 1 Ortaokul Türkiye Birincilerimiz
Lise Öğrenci Temsilcisi Erdem BÜLBÜL teşekkür konuşmasını yaptı.
Lise Öğrenci Temsilcisi Erdem BÜLBÜL teşekkür konuşmasını yaptı.
Ne Mutlu Türküm Diyene
Ne Mutlu Türküm Diyene
Okul - Aile Birliği Seçimi Tamamlandı
Okul - Aile Birliği Seçimi Tamamlandı
AGİS TM Türkiye Birincilerimiz
AGİS TM Türkiye Birincilerimiz
İlkokul Öğrenci Temsilcisi Efe TUTUK teşekkür konuşmasını yaptı.
İlkokul Öğrenci Temsilcisi Efe TUTUK teşekkür konuşmasını yaptı.
4B Sınıfı Öğrencimiz Gökay SÖKMEN Karate Bölge Şampiyonu Oldu.
4B Sınıfı Öğrencimiz Gökay SÖKMEN Karate Bölge Şampiyonu Oldu.
Ortaokul Öğrenci Temsilcisi Murathan SÖZEN teşekkür konuşmasını yaptı.
Ortaokul Öğrenci Temsilcisi Murathan SÖZEN teşekkür konuşmasını yaptı.
Öğrencimiz Gökay Sökmen Yalova'da düzenlenen Marmara Bölgesi İllerinin katıldığı Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvasında 1. olarak Şampiyon oldu.
Öğrencimiz Gökay Sökmen Yalova'da düzenlenen Marmara Bölgesi İllerinin katıldığı Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvasında 1. olarak Şampiyon oldu.
Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinlikleri
Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinlikleri
Öğrencilerimiz Mayıs 2018 tarihinde girdikleri Cambridge ve TOEFL Primary sınavlarının sertifikalarını aldılar.
Öğrencilerimiz Mayıs 2018 tarihinde girdikleri Cambridge ve TOEFL Primary sınavlarının sertifikalarını aldılar.
Neler Hatırlıyorum Sınavı Türkiye Birincileri
Neler Hatırlıyorum Sınavı Türkiye Birincileri
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı
2018 - 2019 Eğitim Öğretim Yılı
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park