TKY Ekip Dalında Yalova Bahçeşehir Koleji 1. Oldu

Yalova Bahçeşehir Koleji, 6 yılda 8 Türkiye Birinciliği alarak verilen eğitimin kalitesi ve öğrencilerin akademik yönlerinin değerlendirilmesi açısından haklı bir gurura sahiptir.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
TKY Ekip Dalında Yalova Bahçeşehir Koleji 1. Oldu

› TKY Ekip Dalında Yalova Bahçeşehir Koleji 1. Oldu ›

TKY Ekip Dalında Yalova Bahçeşehir Koleji 1. Oldu

Yalova Bahçeşehir Koleji, 6 yılda 8 Türkiye Birinciliği alarak verilen eğitimin kalitesi ve öğrencilerin akademik yönlerinin değerlendirilmesi açısından haklı bir gurura sahiptir. Öğrencilerine verilen akademik eğitimin yanında ayrıca 2010 yılında Bakanlığımız tarafından tescillenen SOSYAL OKUL ödülüne de sahiptir. Öğrencilerin hemen hemen hepsinin bir kulüp faaliyetine, sosyal veya bilimsel çalışmaya, sportif veya sanatsal eğitimlere yönlenmesi sağlanmış; okul binası buna göre yapılandırılmıştır. 2012 yılında Yalova Valiliğimiz tarafından yapılan çalışmalar ve denetimler sonucunda EN BAŞARILI KURUM ünvanını alan Yalova Bahçeşehir Koleji 2014 yılında ise Bakanlığımız tarafından yürütülen Toplam Kalite Yönetimi İlkokul değerlendirmesinde Ekip Dalında İçimizdeki Kahkahalar projesi ile Yalova İl Birinciliğini kazanmıştır.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park