Sorumluluk Çarkı

5. sınıf öğrencilerimizi "Fark Yaratan Sınıflar - Sorumluluk Çarkı" etkinliği ile buluşturuyoruz.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Sorumluluk Çarkı

› Sorumluluk Çarkı ›

Sorumluluk Çarkı

Çocuklar doğuştan sorumluluk sahibi bireyler olarak dünyaya gelmezler. Kazandırılan pek çok davranış gibi sorumluluk duygusu da bebeklik ve çocukluk döneminden itibaren çocuğa kazandırılır. Ailede başlayan bu süreç çocuğun sosyal yaşama adım atması ile devam eder.

Bahçeşehir Koleji Rehberlik Bölümü olarak; 5. sınıf öğrencilerimizi “Fark Yaratan Sınıflar - Sorumluluk Çarkı” etkinliği ile buluşturuyoruz. Sorumluluk bilinci, kendini tanıma, yetenek ve ilgi alanlarını keşfetme, iletişim gibi pek çok farklı alanda kazanımı olan bir çalışma ve yoğun bir içeriğe sahip. Yıl boyu devam edeceğimiz ve her öğrencimizi farklı sorumluluklar ile buluşturacağımız etkinliğimize başladık. Kendini gerçekleştiren bireyler olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park