Yalova'lı Milli Raketlerimiz Türkiye'de

8 - 13 Mayıs 2014 tarihlerinde İspanya da düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi Gençler Açık Turnuvası'nda mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Öğrencileri Özgün ÖZTÜRK, Ziver GÜNDÜZ ve İbrahim GÜNDÜZ müsabakalarını tamamlayarak...

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yalova'lı Milli Raketlerimiz Türkiye'de

› Yalova'lı Milli Raketlerimiz Türkiye'de ›

Yalova'lı Milli Raketlerimiz Türkiye'de

8 - 13 Mayıs 2014 tarihlerinde İspanya da düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi Gençler Açık Turnuvası'nda mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Öğrencileri Özgün ÖZTÜRK, Ziver GÜNDÜZ ve İbrahim GÜNDÜZ müsabakalarını tamamlayarak Yalovaya döndüler.

İspanya'da gerçekleşen müsabakalara 22 ülkeden gençlerde toplam 190 sporcu yarıştı. Türk Milli Takımı adına yarışan sporcularımız grupta Macaristan'ı 3 - 1 İtalya'yı 3-2 yenerek gurubunda 1. sırada yer aldılar. 10 grupta yapılan müsabakalar sonunda sadece guruplarında 1. sırada yer alan takımlar bir üst turda yarışmaya hak kazandılar.

Millilerimiz eleme turunda Almanya'yı da 3 - 2 yenerek finale kalmış oldular. Finalde Çin Taipei ye 3 - 0 yenilen millilerimiz şampiyonayı 2. sırada tamamladılar.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park