Şampiyonlarımızın İl Milli Eğitim Müdürülüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Ziyareti

16 - 18 Ocak 2019 tarihlerinde Kastamonu'da yapılan Liseler Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Şampiyonlarımızın İl Milli Eğitim Müdürülüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Ziyareti

› Şampiyonlarımızın İl Milli Eğitim Müdürülüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Ziyareti ›

Şampiyonlarımızın İl Milli Eğitim Müdürülüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü Ziyareti

16 - 18 Ocak 2019 tarihleri arasında Kastamonu´da gerçekleştirilen Liseler Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasında Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem bayanlar hem de erkekler kategorisinde TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu.

Türkiye'de ilk defa iki yıl üst üste Türkiye Şampiyonu olma başarısı gösteren sporcular Yalova'nın gururu olmuşlardır. Yalova Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu sporcuları ve Antrenörleri Bayram Ali YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali TOSUN'u ve Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili, Yalova Kredi Yurtlar Kurumu Şube Müdürü Sayın Mehmet KALYON'u makamlarında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali TOSUN, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili, Yalova Kredi Yurtlar Kurumu Şube Müdürü Sayın Mehmet KALYON, Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Türkiye Şampiyonu Genç Bayan ve Genç Erkek takımı sporcuları Ece HARAÇ, Çiğdem KÖSE, Aybala KOÇAL ve Gözde GÖKSAL, Tugay Şirzat YILMAZ, Bilal Selim TOK, Yücel OCAK, Ekin TOPRAK ve Özgün GÖKSAL'ı, onları yetiştiren ailelerini, antrenörlerini ve Yalova Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR'ı tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler ve ardından sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdiler.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park