Yıldız Kızlarımız İl Şampiyonu

Çiğdem KÖSE, Aybala KOÇAL ve Gözde GÖKSAL'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını kazanarak İl Şampiyonu oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yıldız Kızlarımız İl Şampiyonu

› Yıldız Kızlarımız İl Şampiyonu ›

Yıldız Kızlarımız İl Şampiyonu

Çiğdem KÖSE, Aybala KOÇAL ve Gözde GÖKSAL 'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı oynadığı bütün maçlarını kazanarak İl Şampiyonu oldu.

Müsabakalar sonunda şampiyon olan Yalova Bahçeşehir Koleji Yıldız Kızlar Masa Tenisi Takımı Mart ayında Zonguldak'ta oynanacak bölge maçlarında ilimizi temsil edecek.

Yalova Bahçeşehir Koleji Milli Antrenörü Bayramali YILDIZ yaptığı açıklamada ' Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımımız 3 senedir il şampiyonu olarak önce bölge ve ardından Türkiye Şampiyonalarında ilimizi en güzel şekilde temsil etti. Geçen yıl Türkiye Şampiyonu olan Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımımız bu sene yıldızlarda ilk senesini oynuyor. İnanıyorum ki, bu sene de sporcularımız ilimizi en güzel şekilde temsil edeceklerdir'. dedi.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR; '2008 yılından bu yana bizimle birlikte Bahçeşehir bayrağını taşıyan ve birçok Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa ve Dünya derecelerine imza atan Milli Antrenörümüz Bayramali YILDIZı ve yıldız sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.' dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park