Türkiye'nin En İyileri Bizim Çocuklarımız !

Masa Tenisi Türkiye En İyi 16'lar Gençler - Yıldızlar Şampiyonasında Yalova'nın Başarılı Sporcuları 2 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya elde ederek zaferlerine bir yenisini daha ekledi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Türkiye'nin En İyileri Bizim Çocuklarımız !

› Türkiye'nin En İyileri Bizim Çocuklarımız ! ›

Türkiye'nin En İyileri Bizim Çocuklarımız !

Masa Tenisi Türkiye En İyi 16’lar Gençler-Yıldızlar Şampiyonasında Yalova'nın Başarılı Sporcuları 2 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya elde ederek zaferlerine bir yenisini daha ekledi.

18 - 19 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu (TMTF) Yıldız&Genç EN İYİ 16’LAR Şampiyonasına Yalova'lı raketler Gençler Kategorisine yine damga vurdu. Türkiye'nin en iyi sporcularının yarıştığı ve Milli Takım oyuncularının belirlendiği Şampiyonada Genç Erkekler Kategorisinde ilk 4 sporcunun da Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden oluşması,

1. Tugay Şirzat Yılmaz,
2. Bilal Selim Tok,
3. Ekin Bahtiyar Toprak,
4. Yücel Ocak ve Genç Kızlar kategorisinde yine Yalova Bahçeşehir Koleji'nin başarılı öğrencisi Ece Haraç’ın turnuvayı birinci bitirerek Şampiyon olması turnuvaya damga vurdu.

Yalova Bahçeşehir Koleji ve Milli Takım Antrenörü Bayram Ali Yıldız;
"Emeklerimizin karşılığını aldığımız için gururlu ve mutluyuz. 18 - 19 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu (TMTF) Yıldız ve Genç  EN İYİ 16’LAR Şampiyonasında okulumuz öğrencileri Gençler Kategorisine yine damga vurmuştur. Yalova Masa Tenisi camiasına hayırlı olsun. Çok büyük gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) faaliyetlerinin en önemlisi ve gerçekten zor bir turnuva. Adından da anlaşıldığı gibi Türkiye'nin En İyi 16 sporcusunun birbirleriyle karşılaştığı ve sonucunda Türkiye'nin En İyisinin ve Milli Takım Sporcularının belirlendiği bir Şampiyona. Türkiye'nin En İyi sporcularının yarıştığı ve Milli Takım oyuncularının belirlendiği şampiyonada Genç Erkekler Kategorisinde ilk 4 sporcunun da okulumuz öğrencilerinden oluşması, 1.Tugay Şirzat Yılmaz, 2.Bilal Selim Tok, 3.Ekin Bahtiyar Toprak, 4.Yücel Ocak ve Genç Kızlar Kategorisinde yine okulumuzun başarılı öğrencisi Ece Haraç’ın turnuvayı birinci bitirerek Şampiyon olması çok büyük ve önemli bir başarıdır. Derece alan, tüm başarılı sporcuları tebrik ediyoruz. Tüm sporcularımızla gurur duyuyoruz. Çok yetenekli ve çalışkan sporculara sahibiz. İnanıyoruz ki başarılı gençlerimiz destek sağlandığında, Avrupa da ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler.
Başta okulumuz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut ACAR'ı, okulumuz idarecilerini, sporcu ailelerini, salonda çocuklarımıza partnerlik yapan büyüklerimizi, kulübümüz yöneticilerini, spor müdürlüğümüzü kutluyor, destek, ilgi ve katkıları için herkese teşekkür ediyoruz"

dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park