Şimşek Hırsızı Percy Jackson

6. sınıf öğrencilerimiz Yaratıcı Yazarlık Eğitmeni Binnaz ÖNER ile birlikte Rick RIORDAN tarafından kaleme alınan Kadir Yiğit US tarafından tercüme edilen Şimşek Hırsızı kitabının analizini yaptı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Şimşek Hırsızı Percy Jackson

› Şimşek Hırsızı Percy Jackson ›

Şimşek Hırsızı Percy Jackson

6. sınıf öğrencilerimiz Yaratıcı Yazarlık Eğitmeni Binnaz ÖNER ile birlikte Rick RIORDAN tarafından kaleme alınan Kadir Yiğit US tarafından tercüme edilen Şimşek Hırsızı Hc – Percy Jackson 1 kitabının analizini yaptı.

Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız?

Percy Jackson. On iki yaşında, hiperaktif, okuma yazmada sorunları olan ve başı beladan bir türlü kurtulmayan bir çocuk! Peşine takılan, ne olduklarını bir türlü anlayamadığı birtakım doğaüstü yaratıklar da cabası! Bütün bunların sebebi aslında babasının bir Yunan tanrısı olması, fakat sorunları çözmek tamamen Percy’ye kalmış durumda. Serinin bu ilk kitabında Percy kendini ispatlamak için Zeus’un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor. Yıllardır görmediği babasıyla yüzleşmesi ve tanrılardan bile çok daha güçlü bir hazineyi ortaya çıkarması ise başka bir hikaye.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park