Foreign Languages Night - Yabancı Diller Gecesi - 2019

Geleneksel olarak düzenlediğimiz Yabancı Diller Gecesi bu yıl da büyük beğeni topladı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Foreign Languages Night - Yabancı Diller Gecesi - 2019

› Foreign Languages Night - Yabancı Diller Gecesi - 2019 ›

Foreign Languages Night - Yabancı Diller Gecesi - 2019

Geleneksel "Yabancı Diller Gecesi", 23 Mayıs 2019 Perşembe akşamı Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Yabancı Diller Gecesi'nde 3. , 4. ve 5. sınıf öğrencileri rol aldılar. 3.sınıflar, Koro, İngilizce-Almanca şarkılarla, 4.sınıflar Almanca'da Hansel ve Gretel oyunu ile ve İngilizce oyunları "Talent Show", 5.sınıflar "Journey of the Noble Gnarble" oyunu ile izleyicileriyle buluştular. Gösteride sergilenen tüm performanslar büyük ilgi ve beğeniyle izlendi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mesut ACAR yaptığı açıklamada; öğrencilerimizin sergiledikleri iki dilde, İngilizce ve Almanca performanslarının yanı sıra müzikal tadında bir gösteri sunmalarının yıl içindeki başarılı çalışmalarının bir sonucu olduğunu dile getirdi. Akademik alanda Yalova'nın en başarılı kurumu olduklarının altını çizen ACAR, bu çalışmaların öğrencilerinin öz güvenini arttıran, kişisel gelişimleri açısından önemine dikkat çekti.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park