Halk Oyunları ve Müzik Gecesi - 2019

Geleneksel Halk Oyunları ve Müzik Gecesi 30 Mayıs 2019 Perşembe günü RDKM'de gerçekleşti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Halk Oyunları ve Müzik Gecesi - 2019

› Halk Oyunları ve Müzik Gecesi - 2019 ›

Halk Oyunları ve Müzik Gecesi - 2019

Bir Deli Sevda sloganı ile beşinci defa izleyicilerle buluşan Halk Oyunları ve Müzik Gecesi 30 Mayıs 2019 Perşembe günü RDKM'de gerçekleşti.

2. sınıftan 7. sınıfa kadar yüz altmış (160) öğrencinin görev aldığı projede; İzmir, Denizli, Antalya, Gaziantep, Van, Artvin, Bilecik, Bursa, Bodrum ve Trakya yörelerinden oyunlar sergilendi. Öğrencilerin müzik performanslarının da yer aldığı gecede duygusal anlar yaşandı.

Koreografisini Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Oyunları Eğitmeni Volkan YAŞAR'ın, konser ve müzik performanslarını ise Müzik Öğretmeni Uğur AYDIN'ın hazırladığı gece büyük beğeni topladı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mesut ACAR gecenin sonunda sahneye davet edildi

Mesut ACAR, bu güzel gecede sahne alan tüm öğrencilerini ve onları hazırlayan öğretmenlerini tebrik etti. Öğrencilerimizin Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarılarından duyduğu gururu ve mutluluğu dile getirdi.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park