İyi Bayramlar Dileriz. Değişim Başlıyor

Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR'ın bayram mesajı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
İyi Bayramlar Dileriz. Değişim Başlıyor

› İyi Bayramlar Dileriz. Değişim Başlıyor ›

İyi Bayramlar Dileriz. Değişim Başlıyor

Büyük bir değişimin eşiğinde bulunduğumuz şu günlerde bayram sevincini yaşıyoruz. LGS gibi önemli bir sınavdan çıkmış olmamız ve bu sınavında diğerleri gibi "Türkiye Birinciliği" getirecek olmasının yanı sıra bir eğitim döneminin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Kuruluş aşamasından bugüne kadar beraber olduğumuz, akademik ve sportif başarılarımızla desteklediğimiz Bahçeşehir ailesi ile yollarımızı ayırırken önümüzdeki dönemden itibaren Yeditepe Üniversitesi ve İstek Okulları ile ilerlemeye hazırız.

Türkiye birincilikleri ve birçok başarı beklediğimiz bu bayramda sizlerin de bizler kadar sevinçli olmanızı dilerken; bayramınızı kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park