Lise Mezuniyet Töreni - 2019

Yalova Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencilerimizin mezuniyet töreni.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Lise Mezuniyet Töreni - 2019

› Lise Mezuniyet Töreni - 2019 ›

Lise Mezuniyet Töreni - 2019

Akademik alanda olduğu kadar sportif başarıları ve özellikle masa tenisi fenomeni olan lisemizin sekizinci dönemine ait mezuniyet töreni 13 Haziran 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Başarı ortalaması ve üniversiteye yerleşme konusunda Yalova'nın en başarılı Anadolu Lisesi olan okulumuz öğrencileri; özel üniversitelere kabul esnasında da çeşitli imtiyazlara sahip olarak mezun olmanın rahatlığını yaşamakta.

Törende açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR;

" Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de yüksek başarı ortalaması ile mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Başarı bir şans değil, kaliteli eğitimle elde edilebilecek bir değerdir. Hedefimiz "Kaliteli İnsan" olmayı başaran, geleceğine sahip çıkan, ülkesinin yararını gözeten öğrenciler yetiştirmektir. Düşünen insan ancak kendini düşünen değil, insanlığı düşünen bireyler olmaları için rehberlik yapmaktır. Bugün görüyorum ki bu hedefimize ulaşmışız. Sizlere gelecekte de başarılar diliyorum"

dedi.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park