İstek Okulları Yalova'nın Gururları

12 - 16 Haziran 2019 tarihlerinde Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Masa Tenisi Yıldızlar Gençler Balkan Şampiyonası düzenlendi

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
İstek Okulları Yalova'nın Gururları

› İstek Okulları Yalova'nın Gururları ›

İstek Okulları Yalova'nın Gururları

12 - 16 Haziran 2019 tarihlerinde Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te Masa Tenisi Yıldızlar Gençler Balkan Şampiyonası düzenlendi.

İstek Okulları Yalova, Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar Gençler Balkan Şampiyonasında milli sporcu Ece HARAÇ, 3 altın madalya kazanarak tarihe geçti. Aynı müsabakalarda diğer milli sporcuları Yücel OCAK ve Ekin Bahtiyar TOPRAK da bronz madalya kazandılar.

İstek Okulları Yalova Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada; " Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te düzenlenen Masa Tenisi Yıldızlar Gençler Balkan Şampiyonasında 3 madalya kazanan milli sporcumuz Ece HARAÇ'ı ve aynı müsabakada bronz madalya kazanan milli sporcularımız Yücel OCAK ve Ekin Bahtiyar TOPRAK'ı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Büyük bir değişimin eşiğinde bulunduğumuz şu günlerde Üniversite sınavı ve LGS gibi önemli sınavlardan çıkmış olmamız ve bu sınavlarda diğer öğrencilerimiz gibi Türkiye Birinciliği getirecek olmalarının yanı sıra bir eğitim döneminin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Risk edemeyeceğiniz tek şey çocuğunuzun geleceğidir" dedi.

Dış bağlantı
Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park