Bahçeşehir Üniversitesi Berlin kampüsünü kurdu

Bahçeşehir Üniversitesi BAU 2012-2013 Akademik yılında Almanyanın başkentinde Berlin kampüsünü kurdu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Bahçeşehir Üniversitesi Berlin kampüsünü kurdu

› Bahçeşehir Üniversitesi Berlin kampüsünü kurdu ›

Bahçeşehir Üniversitesi Berlin kampüsünü kurdu

Dünya Okulu olarak çift dille öğretim yapan Yalova Bahçeşehir Koleji, öğrencilerinin dil yeteneklerini geliştirmek ve yurt dışı bilgi, görgülerini artırmak, hayata hazırlanmalarını sağlamak amacıyla 6., 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden oluşan bir grup ile 16-19 Mayıs 2014 tarihleri arasında Almanya Berlin şehrinde bulunan Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Berlin Kampüsüne kültür gezisi düzenledi.

Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencileri, Müdür Yardımcısı Selahattin GÜVEN, Almanca Öğretmeni İsmet ÜNAL ve Sınıf Öğretmeni Hülya ACAR rehberliğinde Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Berlin Kampüsünün davetlisi olarak Almanyaya gidiyorlar.

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) 2012-2013 Akademik yılında Almanyanın başkentinde Berlin kampüsünü kurdu.

Bahçeşehir Üniversitesi Berlin Kampüsü kentin merkezinde, Mitte bölgesinde yer alıyor. Mitte önemli tarihi ve kültürel yapısının yanı sıra ticari ve siyasi faaliyetlerin de kalbi olarak biliniyor.

Günümüz Avrupa'sının en yenilikçi ve dinamik kenti olan Berlini gezme fırsatı bulacak olan Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencileri, Okulları Yalova Bahçeşehşir Kolejinde aldıkları ikinci dil eğitimi olan Almancayı da burada pekiştirmiş olacaklar.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park