Satrançta Madalya Yağmuru

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Küçük Yaş Grupları Satranç Turnuvası 10 - 12 ve 19 - 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Satrançta Madalya Yağmuru

› Satrançta Madalya Yağmuru ›

Satrançta Madalya Yağmuru

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Küçük Yaş Grupları Satranç Turnuvası 10-12 ve 19-21 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. 21 Aralık 2014 Pazar günü yapılan ödül töreniyle yaş gruplarında ilk üç dereceyi alan sporculara madalyaları verildi.

Yalova Bahçeşehir Okulları sporcularından Yiğit Zafer COŞKUN 8 yaş genelinde İL BİRİNCİSİ olup altın madalya aldı. Aynı yaş grubunda yine Bahçeşehirli sporcu Ali Ülgen GÜLER il 3.sü oldu ve bronz madalya aldı. Bayanlar 8 yaş kategorisinde ise yine Yalova Bahçeşehirli Süheyla Deniz ATİLLA ve 11 yaş kategorisinde Azra Ece KOÇ 3. olarak ve bronz madalya kazandılar. 11 yaş genel kategorisinde Bahçeşehirli Hüseyin Güven KESKİN eş puanla 3. olurken, yine eş puanla Emre UÇAR 4. oldu.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı
Mesut ACAR; Satranç antrenörü Tuğrul OKAR ve Bahçeşehirli sporcularını tebrik ederek başarılarının devamı diledi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park