2015 Bölge Şampiyonluğu

27 - 29 Aralık 2014 tarihlerinde Çanakkale ilinde yapılan Masa Tenisi Liseler (Gençler) Bölge Şampiyonası Maçlarında Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi fırtına gibi esti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
2015 Bölge Şampiyonluğu

› 2015 Bölge Şampiyonluğu ›

2015 Bölge Şampiyonluğu

27 - 29 Aralık 2014 tarihlerinde Çanakkale ilinde yapılan Masa Tenisi Liseler (Gençler) Bölge Şampiyonası Maçlarında Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi fırtına gibi esti.

Müsabakalarda Efecan Okumuş, Umut Başsan, İbrahim Gündüz ve Ziver Gündüz ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi grubunda Uşak, Balıkesir ve Manisa temsilcisi liseleri 3-0 lık skorlarla yenerek grubundan 1. çıktı.

İlk 8 müsabakaları çift eleme şeklinde yapıldı. Eleme turunda yedek kadrosuyla mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımı, İstanbul temsilcisini ardından da Ankara temsilcisini 3-0 ve İzmir temsilcisini de 3-2 lik skorla yenerek finale kaldı. Finalde İzmir Özel Yamanlar Anadolu Lisesini 3-0 yenen Yalova Bahçeşehirli raketler BÖLGE ŞAMPİYONU olarak Türkiye Şampiyonası vizesi aldılar.

16 ilden 16 erkek ve 16 bayan il şampiyonu takımın mücadele ettiği müsabakalarda üstün bir performans ortaya koyan Yalova Bahçeşehirli raketler, bu yıl da Türkiye Şampiyonasının en büyük adayı gibi gözüküyor.

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada; "Öncelikle yıllardır Yalova Bahçeşehir Okullarının Masa Tenisi Antrenörlüğünü yaparak Türkiye Şampiyonlukları kazandıran Bayramali YILDIZ'a ve bu başarılara imza atan Masa Tenisi Takımımıza teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum. 2014 TEOG -1 sınavında Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük eğitim başarılarından birini beklerken, 13-15 Ocak 2015 tarihlerinde yapılacak olan Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda da yenilgisiz Türkiye Şampiyonu olmayı hedefliyoruz" dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park