CUMHURBAŞKANI Dr. DERVİŞ EROĞLU'NA ZİYARET

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, ve İznik Uğur Dershanesi Müdürü Ahmet ÖZDEMİR, Uğur Hazırlık Liseleri Kurucular Toplantısı için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gitti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
CUMHURBAŞKANI Dr. DERVİŞ EROĞLU'NA ZİYARET

› CUMHURBAŞKANI Dr. DERVİŞ EROĞLU'NA ZİYARET ›

CUMHURBAŞKANI Dr. DERVİŞ EROĞLU'NA ZİYARET

Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, ve İznik Uğur Dershanesi Müdürü Ahmet ÖZDEMİR, Uğur Hazırlık Liseleri Kurucular Toplantısı için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gitti. KKTC toplantı programı sırasında Sayın KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş EROĞLUna nezaket ziyaretinde bulundular. Yalovadan getirdikleri hediyeleri Sayın KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş EROĞLUna takdim eden Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Yalova Bahçeşehir Kolejinin TEOG-1 sınavındaki 9 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİnden bahsetti. Eğitim kurumlarını başarılarından dolayı tebrik eden Sayın KKTC Cumhurbaşkanı Dr.Derviş EROĞLU, Sayın ACARa başarılarının devamını diledi.

Sayın KKTC Cumhurbaşkanı Derviş EROĞLUnu Yalovaya ve İznike davet eden Sayın Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, Sayın KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş EROĞLUndan Yalovaya ve İznike gelme sözü aldı.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park