İl Şampiyonu Küçük Bayan Raketlerimiz

11 - 12 Şubat 2015 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapılan MEB Küçükler Okullar Arası Masa Tenisi maçlarına katılan Yalova Bahçeşehir Koleji, küçük kızlarda Yalova Şampiyonu, küçük erkeklerde de Yalova 2.si olarak Bölge Şampiyonası&

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
İl Şampiyonu Küçük Bayan Raketlerimiz

› İl Şampiyonu Küçük Bayan Raketlerimiz ›

İl Şampiyonu Küçük Bayan Raketlerimiz

11 - 12 Şubat 2015 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapılan MEB Küçükler Okullar Arası Masa Tenisi maçlarına katılan Yalova Bahçeşehir Koleji, küçük kızlarda Yalova Şampiyonu, küçük erkeklerde de Yalova 2.si olarak Bölge Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı.

Ece Kocabaş, Dilanur Özdikmen ve Yasemin Yılmaz'dan oluşan Küçük Kız Takımı, finalde Taşköprü O.O.'nu 3-0 yenerek YALOVA ŞAMPİYONU oldu.

Özgün Göksal, Ekin Toprak, Berhak Karaalp, Yasir Kalkan'dan oluşan Küçük Erkek Takımı ise zorlu geçen müsabakalar sonunda İL İKİNCİSİ oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren Yalova Bahçeşehir Koleji'nin iki takımı da 9-11 Mart 2015 tarihlerinde yapılacak olan okullar arası bölge şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandılar.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park