Birincilikler Art Arda Geliyor

17 Aralık 2015 Cumartesi günü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yalova İl Seçmeleri Yüzme müsabakalarında Yalova Bahçeşehir Spor Kulübü katıldığı 20 müsabakada ...

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Birincilikler Art Arda Geliyor

› Birincilikler Art Arda Geliyor ›

Birincilikler Art Arda Geliyor

17 Aralık 2015 Cumartesi günü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Yalova İl Seçmeleri Yüzme müsabakalarında Yalova Bahçeşehir Spor Kulübü katıldığı 20 müsabakada 11 birincilik, 6 ikincilik ve 3 üçüncülük kazandı.

Bu yıl ilk kez spor kulubü olarak yüzme müsabakalarına katılan Yalova Bahçeşehir Okulları, Masa Tenisi müsabakalarında elde etmiş olduğu Dünya 5.liği, Avrupa 3. lüğü ve Türkiye Şampiyonluklarının ardından yüzme sporunda da adından çok söz ettireceğe benziyor.

17 Aralık 2015 Cumartesi günü ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlenen yüzme müsabakalarına damgasını vurdu. Dönem başından bu bu yana kısa süredir müsabakalara Antrenörleri Aylin YARALI ve Serkan ŞENER tarafından hazırlanan sporcular çok güzel başarılara imza atarak 11 birincilik, 6 ikincilik ve 3 üçüncülük kazandılar.

Müsabakalar sonunda açıklama yapan Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR ; Anadolu Yıldızlar Ligi Yalova İl Seçmeleri Yüzme müsabakalarını heyecanla izlediğini, kısa bir çalışmanın ürünü olan bu başarıda emeği geçen tüm Bahçeşehirli sporcularını ve antrenörlerini tebrik ettiğini , akademik başarılarının yanı sıra sportif başarılarda da adından söz ettiren Yalova Bahçeşehir Okulları'nın başarı ve güvenin adresi olduğunu belirtti.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park