İtalya'dan Yalova Bahçeşehir'e İki Madalya

10 - 13 Mart 2016 tarihlerinde İtalya'da yapılan International Junior & Cadet Open [ Uluslararası Genç & Yıldız Açık ] Masa Tenisi müsabakalarında Yıldız Milli Takım'da mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencileri ..

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
İtalya'dan Yalova Bahçeşehir'e İki Madalya

› İtalya'dan Yalova Bahçeşehir'e İki Madalya ›

İtalya'dan Yalova Bahçeşehir'e İki Madalya

10 - 13 Mart 2016 tarihlerinde İtalya'da yapılan International Junior & Cadet Open [ Uluslararası Genç & Yıldız Açık ] Masa Tenisi müsabakalarında Yıldız Milli Takım'da mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencileri Tugay Yılmaz ve Bilal Tok çiftler müsabakalarında 64 çiftin içerisinde 3. olarak büyük bir başarıya imza attılar.

İlk turu bye geçen raketler ikinci turda Yunan raketleri 3-2, Rus çiftini 3-2, ardından İtalyan çiftini de 3-1 geçerek yarı finale kaldılar. Yarı finalde Avusturyalı çifte 3-0 yenilen Yalova Bahçeşehir'in Milli raketleri İtalya Open'da 3. olarak bronz madalya aldılar.

Müsabakalar boyunca iyi bir performans gösteren Tugay - Bilal ikilisi şampiyona sonunda Avrupa sıralamasındaki yerlerini daha da yukarıya taşımayı başardılar.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR yaptığı açıklamada "Milli takımda yer alan öğrencilerimizi göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutlarım." dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park