2016 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

15 - 17 Mart 2016 tarihlerinde Karabük ilinde düzenlenen Ortaokullar ( Yıldızlar) Bölge Şampiyonası'na Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Okulları Masa Tenisi takımı kızlarda Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na ...

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
2016 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

› 2016 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir ›

2016 Bölge Şampiyonu Yalova Bahçeşehir

15 - 17 Mart 2016 tarihlerinde Karabük ilinde düzenlenen Ortaokullar ( Yıldızlar) Bölge Şampiyonası'na Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Okulları Masa Tenisi takımı kızlarda Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Ece Haraç, Ece Kocabaş, Dilanur Özdikmen ve Elif Mete ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir grubunda Çorum 23 Nisan O.O.'nu ve Bursa İnegöl Kocatepe O.O.'nu 3-0 yenerek ana tabloya kaldı. Ana tabloda Çankırı Mehmetçik O.O.'nu 3-0, Ordu Fatsa Merkez O.O.'nu 3-0, Kayseri Kıranardı O.O.'nu 3-1 yenerek finale kaldı. Finalde Çankırı Mehmetçik O.O.'nu 3-0 yenerek Bölge Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Acar yaptığı açıklamada; " Mayıs ayında Kütahya ilinde yapılacak olan Ortaokullar Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsil edecek olan Yalova Bahçeşehir Okulları Kızlar Masa Tenisi takımlarımıza başarılar diler, bu yılda Türkiye Şampiyonluğu kupasını Yalova'ya kazandırmalarını temenni ederiz " dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park