Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji

Milli Masa Tenisi Antrenörü Bayramali YILDIZın yoğun tempoda maçlara hazırladığı Özgün ÖTÜRK, Efecan OKUMUŞ, Ziver GÜNDÜZ ve İbrahim GÜNDÜZden oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Erkekler Masa Tenisi Takımı...

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji

› Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji ›

Türkiye Şampiyonu Yalova Bahçeşehir Koleji

Milli Masa Tenisi Antrenörü Bayramali YILDIZın yoğun tempoda maçlara hazırladığı Özgün ÖTÜRK, Efecan OKUMUŞ, Ziver GÜNDÜZ ve İbrahim GÜNDÜZden oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Erkekler Masa Tenisi Takımı Yalova Bahçeşehir Kolejinde düzenlenen törende ödüllerini aldılar.

Okul bahçesinde düzenlenen törende Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN ve Yalova Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR, Yalovanın ve tüm Türkiyenin gururu Bahçeşehirli genç raketlere ödüllerini verdiler.

Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet ŞAHİN, Yalova Bahçeşehir Kolejinin Türkiye Şampiyonlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi ve beldemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden genç raketlere birer altın hediye etti.

Yalova Bahçeşehir- Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR törende yaptığı konuşmada :

Kadıköy Belediye Başkanımıza duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederken, başarılı öğrencilerimize verilen diğer sözlerin de en kısa zamanda yerine getirileceğini ümit ettiğini dile getirdi. 2008 yılından bu yana öğrencilerimizin elde ettiği SBS Türkiye Birincilikleri ve Masa Tenisi Türkiye Şampiyonlukları, Avrupa ve Dünya dereceleri bizleri son derece mutlu etmiş ve gururlandırmıştır.Yalova Bahçeşehir Koleji olarak, bu yıl da TEOG Sınavı Türkiye Birinciliği ve Masa Tenisi Türkiye Şampiyonluğunu tekrar elde etmemiz başarımızın tesadüf olmadığının en güzel kanıtıdır. Bu başarılarda emeği geçen tüm çalışanlarımı ve desteklerini sürdüren tüm velilerimize teşekkür ederim.

dedi. Bahçeşehirli raketleri tek tek tebrik ederek birer altın hediye etti.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park