Cumhuriyet Koşusu 2016 - I. Halk Koşusu

23 Ekim 2016 Pazar günü birincisi düzenlenen Yalova Bahçeşehir Halk Koşusu Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü haftasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Cumhuriyet Koşusu 2016 - I. Halk Koşusu

› Cumhuriyet Koşusu 2016 - I. Halk Koşusu ›

Cumhuriyet Koşusu 2016 - I. Halk Koşusu

23 Ekim 2016 Pazar günü 1.si düzenlenen Yalova Bahçeşehir Okullar Halk Koşusu Cumhuriyetimizin 93. yıl dönümü haftasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Yeni yetişen nesildeki sağlık sorunlarına ve buna karşı spor kültürünün yaygınlaşması konusuna dikkat çekilerek, KALİTELİ HAYAT HAREKETLE BAŞLAR sloganıyla gerçekleşen Yalova Bahçeşehir Okulları halk koşusuna, aynı zamanda Yalova Bahçeşehir velileri olan, Yalova İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali SÜVARİ, Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım ÖZGÜR, Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr. Osman ULUKAYA, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil DAL, Ticaret Odası Başkanı Tahsin BECAN iştirak ettiler.

Yalova Bahçeşehir Okulları'nın Beden Eğitimi Öğretmenlerinin organize ettiği Halk koşusunda sporcuların yanı sıra halkın her kesiminden ve yaş gurubundan kişiler kıyasıya yarıştılar.

Öğretmenevi önünden başlayan koşu Cumhuriyet Meydanı'nda sona erdi.
Koşuyu :

BAYANLAR KATEGORİSİNDE;
1. MELİS BEKTAŞ
2. BÜŞRA KAYA
3. GÜLSÜM KALPAR

ERKEKLER KATEGORİSİNDE ;
1.BATUHAN ÖZTÜRK
2. AHMET BEKTAŞ
3. SERKAN ÖZTAŞ

KÜÇÜK KIZLAR KATEGORİSİNDE;
1. ELİF BERRA MERT
2. EFLİN ŞENER
3. İZGENAZ KATIRCIOĞLU

KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE;
1. LEVENT DEMİR
2. MİRHAT GÜNDÜZ
3. KUBİLAY KAYA
oldu.

Ödül töreninde konuşma yapan Yalova Bahçeşehir Okulları ve Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; Halk koşusunun her yıl geleneksel olarak yapılmasını planladıklarını belirtirken halk koşusuna katılan veli , öğrenci ve tüm Yalova halkına teşekkür edip, yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutladı.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park