Yalova Bahçeşehir'den Çifte Şampiyonluk

Yalova okullar arası Liseler Gençler Masa Tenisi maçları 29 - 30 Kasım 2016 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yalova Bahçeşehir'den Çifte Şampiyonluk

› Yalova Bahçeşehir'den Çifte Şampiyonluk ›

Yalova Bahçeşehir'den Çifte Şampiyonluk

Yalova okullar arası Liseler (Gençler) Masa Tenisi maçları 29-30 Kasım 2016 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı. Müsabakalara Ece Haraç, Ayla Koçal, Çiğdem Köse ve Gözde Göksal ile katılan Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi takımı oynadığı bütün maçları 3-0 kazanarak il 1.si oldu ve Bölge Şampiyonasında Yalova'yı temsil etmeye hak kazandı.

Erkeklerde Bilal Selim Tok, Alp Kocabaş, Tugay Şirzat Yılmaz ve Umut Emre Başsan ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi oynadığı bütün maçları 3-0 kazanarak, bölge şampiyonasında Yalova'yı temsil etmeye hak kazandı. Müsabakalar sonunda bayan ve erkek raketleri tebrik eden Yalova Bahçeşehir Okulları, Acar Öğretim Kursu ve Etüt Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; "geçtiğimiz yıllarda da Türkiye Şampiyonu olan Milli Sporcularımızı tebrik ederken bu sene de Türkiye Şampiyonasında okulumuzu ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Yalova Bahçeşehir Okulları olarak öğrencilerimizi akademik olarak hayata hazırlarken, sosyal yönden de güçlü bireyler olmaları için sportif ve kültürel faaliyetleri destekliyoruz. Bölge Şampiyonasına katılacak olan ekibimize başarılar dilerim" dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park