Futsal İl Üçüncüsü Yalova Bahçeşehir Koleji

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında yer alan Okullar Arası Futsal Yıldız müsabakaları 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 90. Yıl Spor Salonunda gerçekleştirildi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Futsal İl Üçüncüsü Yalova Bahçeşehir Koleji

› Futsal İl Üçüncüsü Yalova Bahçeşehir Koleji ›

Futsal İl Üçüncüsü Yalova Bahçeşehir Koleji

Yalova Bahçeşehir Okulları TEOG Türkiye Birinciliklerinin ardından sesini sporda da duyurmaya devam ediyor. Okullar Arası Futsal Yıldız Erkekler il müsabakalarına katılan Yalova Bahçeşehir Okulları İL ÜÇÜNÇÜSÜ oldu.

Akademik ve Spor alanda Türkiye Şampiyonluklarıyla adını duyuran Yalova Bahçeşehir Okulları, Futsal Müsabakalarında da ilk sıralardaki yerini korudu. Öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR sözlerine şöyle devam etti. 2016-2017 eğitim öğretim yılının her yıl olduğu gibi TEOG Türkiye Şampiyonluğu ile güzel başladığını, spor alanında Masa Tenisinin ardından Futsal il müsabakalarında da güzel derece elde eden okullarıyla, öğrencileriyle gurur duyduklarını Türkiye'de bir marka olduklarını dile getirdi.

Futsal, salon futbolu olarak bilinen ve genel olarak futbola benzese dahi kendine özgü kuralları olan spordur. Futsal kelimesi temel olarak kapalı alan futbolu anlamına gelen Portekizce "Futebol de Salao" veya İspanyolca "Futbol de Sala" kelimelerinden gelmektedir. FIFA tarafından tanınan tek resmi kapalı alan futbol oyunu olan Futsal, futbola göre daha dar bir alanda ve çok daha yüksek bir tempoda oynanır.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park