Çifte Şampiyonluk

9 - 10 Aralık 2015 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonunda düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Yalova İl Şampiyonasında, Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda hem erkeklerde zirveyi kimseye bırakmayarak şampiyon oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Çifte Şampiyonluk

› Çifte Şampiyonluk ›

Çifte Şampiyonluk

9 - 10 Aralık 2015 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonunda düzenlenen Liselerarası Masa Tenisi Yalova İl Şampiyonasında, Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda hem erkeklerde zirveyi kimseye bırakmayarak şampiyon oldu.

Umut Emre Başsan, Bilal Selim Tok ve Tugay Şirzat Yılmaz'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Erkek Takımı grubunda oynadığı Adnan Menderes M.L.'ni, Çiftlikköy Atatürk A.M.L.'ni ve Aksa Meslek Lisesini 3-0 lık skorlarla yenerek grubundan 1. çıktı. Yarı final maçında Termal Fen Lisesini 3-0, finalde de Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesini 3-0 yenerek İl Şampiyonu oldu ve Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Gözde Göksal, Çiğdem Köse ve Aybala Koçal'dan oluşan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Genç Bayanlar Masa Tenisi takımı grubunda oynadığı Termal Fen Lisesini ve Adnan Menderes A.L.'ni 3-0 yenerek grubundan 1.çıktı. Yarı final maçında Sosyal Bilimler Lisesini ve finalde de Şehit Osman Altınkuyu A.L.'ni 3-0'lık skorlarla yenen Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, Yalova Şampiyonu olarak bölge şampiyonasında ilmizi temsil etmeye hak kazandı.

Kızlarda ve erkeklerde toplam 15 takımın mücadele ettiği müsabakalarda, hem erkeklerde hem de kızlarda İl şampiyonu olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımları, 12-14 Ocak 2016 tarihlerinde bölge şampiyonasında ilimizi temsil edeceklerdir.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut Acar; " geçtiğimiz yıl Türkiye Şampiyonu olan Masa Tenisi takımımız sayesinde ilimizin kontenjanı 1'den 2'ye yükselmiştir. Bu sene ilimizden bölge şampiyonasına iki takım katılacaktır. Bölge şampiyonasında ilimizi temsil edecek diğer okulumuz Şehit Osman Altınkuyu A.L. Müdürümüz Sayın Sedat Oymak başta olmak üzere bütün ekibe başarılar diliyorum. İnanıyorum ki bu sene de bölge maçlarını geçerek Türkiye Şampiyonası vizesi alacağız. Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan bütün takımlarımıza başarılar diliyorum." dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park