En İyilerin Şampiyonları Yalova Bahçeşehir'den

15 - 16 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara'da yapılan Gençlerde ve Yıldızlarda Türkiye'nin en iyi erkek ve bayan oyuncularının katıldığı Türkiye En İyi -12'ler Turnuvası 2.etabı tamamlandı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
En İyilerin Şampiyonları Yalova Bahçeşehir'den

› En İyilerin Şampiyonları Yalova Bahçeşehir'den ›

En İyilerin Şampiyonları Yalova Bahçeşehir'den

15-16 Aralık 2015 tarihlerinde Ankara'da yapılan Gençlerde ve Yıldızlarda Türkiye'nin en iyi erkek ve bayan oyuncularının katıldığı Türkiye En İyi -12'ler Turnuvası 2.etabı tamamlandı.

12 sporcunun yarıştığı Yıldız Erkeklerde ilk etapta olduğu gibi bu etapta da birinciliği Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencisi Bilal Selim Tok aldı. Oynadığı 11 maçın 11'ini de kazanan Bilal Selim Tok Yıldız Erkek Milli Takım kadrosundaki yerini garantiledi.

Yıldız Bayanlarda, ilk etabın ikincisi Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencisi Aybala Koçal, ikinci etapta üstün bir performans göstererek müsabakaları birinci sırada tamamladı. Böylelikle Aybala Koçal'da Yıldız Bayan Milli Takım kadrosundaki yerini korudu.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR ve Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Müdürü Veysel ÇAĞLAR, bu gururlu tablo karşısında öğrencileri Bilal Selim Tok ve Aybala Koçal'ı tebrik ederek, Liseler Bölge Maçları öncesi başarılar dilediler.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park