MESUT ACAR TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ ÖĞRENCİLERİYLE KUTLADI

Gelin Türkiye Birincileri arasındaki yerinizi alın

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
MESUT ACAR TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ ÖĞRENCİLERİYLE KUTLADI

› MESUT ACAR TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ ÖĞRENCİLERİYLE KUTLADI ›

MESUT ACAR TEOG TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ ÖĞRENCİLERİYLE KUTLADI

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR, 2016-2017 TEOG-1 sınavında Türkiye Birincisi olan 2 öğrencisi Emine Erçil MALÇIK , İsa TÜRK ve TEOG -1 Yalova İl Ortalamasında Yalova Bahçeşehir Okullarını bu yılda İl Birinciliğine taşıyan tüm öğrencileriyle ve öğretmenleriyle pasta keserek bu gururu kutladı.

Yalova'da eğitime başladığı 2008 yılından bu yana TEOG sınavlarında 30 Türkiye Birinciliği, beraberinde gelen İl Ortalamalarındaki Yalova Birinciliği, spor alanında Dünya 5.liği, Avrupa 3.lüğü, Balkan Şampiyonluğu, sayısız Türkiye Şampiyonluklarıyla adını altın harflerle yazdıran Yalova Bahçeşehir Okulları başarıda hız kesmeden yoluna devam ediyor.

Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR bu başarıda emeği büyük olan öğretmenlerini ve başarıya imza atan öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını dilerken; Başarıları dünyaca kanıtlanmış olan, Bahçeşehir Okullarının Yalova şubesi olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm öğrencilerimize ve velilerimize sesleniyorum. "Gelin Türkiye Birincileri arasındaki yerinizi alın" dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park